Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 13 Aralık Cuma)

Vefat edenler (Bugün 13 Aralık Cuma)
  13 Aralık 2019

      1- Tabaklar Mahallesi halkından, Kevser AK’ın eşi, İskender, Selçuk, Tarık AK’ın babaları, Tarım İl Müdürlüğü'nden emekli; Hayrettin AK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Düzce Kirazlı Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 11:00 de Tabaklar Mahallesi Asmalı Durak yanındaki otoparktan araç kaldırılacaktır.

       2- Tekke Işıklar Köyü halkından, Şerif DEMİR’in eşi, Eski Işıklar Ekmek Fırını sahibi Recep DEMİR, Seher YILDIRIM, Dilber BİLGE’nin babaları, Korkmaz YILDIRIM, Murat BİLGE’nin kayınpederi Hamit ve İsmail DEMİR’in ağabeyi; Hüseyin DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mengen İlçemiz esnaflarından Merhum Hasan ÇALIŞ’ın eşi, esnaf İlyas ÇALIŞ’ın annesi, M. Ali, Yasin ÇALIŞ’ın babaanneleri; Havva ÇALIŞ (88) vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Türkbeyli Mahallesi'nde kılınacak cuma ve cenaze namazının ardından Çukurca Köyü'nde aile mezarlığında defnedilecektir.

      4- İlçemiz Seviller Mahallesi'nden Mehmet Duru, Şerife Çetindağ ve Fatma Esen'in babaları; Sadık Çetindağ ve Ahmet Esen'in kayınpederleri, mesci Ömer Duru olarak da bilinen; Abdullah DURU vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 11:30'da Orta Mahalle Cumhuriyet Caddesi'ndeki evinden alınarak Yeni Cami'de kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak