BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

İTO Heyeti’nden BTSO’ya ziyaret

İTO Heyeti’nden BTSO’ya ziyaret
  8 Aralık 2019

  İTO Heyeti’nden BTSO’ya ziyaret Yıllık İstişare Toplantısı için ilimize ...

      İTO Heyeti’nden BTSO’ya ziyaret
       Yıllık İstişare Toplantısı için ilimize gelen İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, BTSO Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

       İstanbul Ticaret Odası(İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, İTO’nun Abant’ta gerçekleştirilecek Yıllık İstişare Toplantısı için geldiği ilimizde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) Başkanı Türker Ateş’i ziyaret etti. Ziyarette İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç’e, Başkan Yardımcısı İsrafil Kuralay, Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Taş, Yakup Köç ve Münir Üstün ile İTO Genel Sekreteri Doç. Dr. Nihat Alayoğlu da yer aldı. İTO Başkanı Avdagiç ve Yönetim Kurulu Üyelerini, BTSO Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı Halit Ergül, Meclis Başkan Yardımcıları Murat Koca ve Kayhan Perçin, Oda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan, Yönetim Kurulu Üyeleri Atila Çelikpençe, Abdullah Alemdar, Melih Yaman, Lebibe Özçağlar, Cumhur Özçelik, İlkay Bayrak ve Genel Sekreter İsmail Gören karşıladı.

       AVDAGİÇ: “SİZİN GÜZEL ÇALIŞMALARINIZI BİLİYORUZ, DUYUYORUZ”

        Ziyarette konuşan İstanbul Ticaret Odası(İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, “Bizim yıllık istişare toplantımız var Abant’ta. Buraya gelmişken öncelikle Sayın Valimizi-ki bizim odamızın olduğu beldenin kaymakamı idi- ziyaret ettik. Sayın Valimiz çok sevdiğimiz, saygı duyduğumuz bir insan. Tüm Yönetim Kurulu Kurulu, kıymetli Meclis Başkanımızı ve Meclis Üyelerimizi selamlıyorum. Sizin güzel çalışmalarınızı biliyoruz, duyuyoruz. Bundan sonraki dönemde de çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Allah inşallah tüm ülkemizi başarılı bereketli sağlıklı huzurlu bir 2020 nasip etsin. İnşallah önümüzdeki sene ekonomik anlamda da diğer konularda da çok daha bereketli huzurlu ve bol kazançlı, devletimize milletimize zeval gelmeyecek bir yıl Rabbim nasip eder” dedi.

       ATEŞ: “ODAMIZA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

       İTO Başkanı Avdagiç’in konuşmasının ardından sözü alan Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ise, İTO Heyetini Bolu ve BTSO’da görmekten duyduğu memnuniyeti belirterek başladığı konuşmasında, “Bizim Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarla takip ediyoruz, Türkiye’nin en büyük Odasısınız. Büyük bir Odayı ağırlamak hakikaten bizim için zor, ama sizin ne kadar mütevazi olduğunuzu, ne kadar çalışkan olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Bundan yaklaşık 13-14 sene önce Murat Başkanım da, rahmetli İbrahim Çağlar Başkanımız da bizi ziyaret ettiler. Eski binamızda bizi ziyaret ettiler, şimdi yeni binamızdayız. Sizlere tekrar ilimize, Odamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Tabi sizin sesiniz çok yüksek. Sizin icraatlarınız, sizin aldığınız kararlar hakikaten herkesi etkiliyor, memleketi etkiliyor. Dolayısıyla yolunuz ağır, işiniz ağır, yükünüz ağır. Bizler de sizlere destek olmak sizlerle beraber çalışmak bizlere keyif veriyor. Bölgemize gelmişsiniz, çalıştayınız var, oradan kopup gelmişsiniz. Bu nezaketinizden dolayı ayrıca çok teşekkür ediyoruz. Yolunuz açık olsun. Hep beraber inşallah bu memlekete saygı olarak destek vereceğiz. Memleketimizi, firmalarımızı kalkındırmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

        Konuşmaların ardından düzenlenen toplantıda İTO ve BTSO arasında yapılabilecek ortak çalışmalar ile ekonomi hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak