Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 3 Aralık Salı)

Vefat edenler (Bugün 3 Aralık Salı)
  3 Aralık 2019

        1- Mudurnu İlçesi Hacıhalimler Köyü halkından, Gülhan GÜVEN’in eşi, Mustafa ve Samet GÜVEN’in anneleri, Durmuş ve Hatice BOZBEY’in kızı, İbrahim ve Mustafa BOZBEY, Seher BOZKURT’un kardeşi; Ayşe Güven BOZBEY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Hacıhalimler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 10:30 da Sümer Mahallesi Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        2- Gerede İlçemiz Yeniyapar Köyü'nden Yaşar ve Recep Çarkanat’ın Babaları, Recep ve Ali Çarkanat’ın kardeşleri, İbrahim Özdemir’in kayınpederi, Ahmet Erdoğan’ın Bacanağı Yeniyapar Köyü Muhtarı; Mevlüt ÇARKANAT vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Yeniyapar Köyü'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Yeniyapar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       3- Gerede İlçemiz Yazı Köy'den Merhum Hafız Fevzi Çetin’in oğlu, Şeref, Nazmi ve Remzi Çetin’in yeğenleri, Hilmi Çetin’in abisi, Talha ve Selman Çetin’ in Babaları; Sami ÇETİN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Yazı Köy'de kılınacak cenaze namazı sonrası Yazı Köy Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak