BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 29 Kasım Cuma)

Vefat edenler (Bugün 29 Kasım Cuma)
    29 Kasım 2019

          1- Aşağısoku Mahallesi halkından Merhum Celal SEZER’in eşi, Vedat ve Enes SEZER, Sema KOÇAN’ın anneleri, Tevhide CEYLAN’ın kızı, Mehmet KOÇAN’ın kayınvalidesi, Nezahat ALTINTOP, İbrahim ve Ali CEYLAN’ın ablaları; Münevver SEZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.

          2- Bahçelievler Mahallesi halkından Merhum İlyas ve Merhume Ayşe GÜNDOĞDU’nun kızları, Merhum Nazım BAYSAN’ın eşi, Nalan KAYACAN, Serkan ve Gürkan BAYSAN’ın anneleri, Haluk KAYACAN, Leyla ve Tülay BAYSAN’ın kayınvalideleri, Orman İşletmesi'nden emekli; Güzin BAYSAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Bilal-i Habeşi Caminde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Salıbeyler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

          3- Mudurnu İlçesi Hacımusalar Köyü halkından, Mehmet AYTEKİN’in eşi, Metin AYTEKİN, Nuray ALTAN, Fatma GÜNDOĞDU ve Aynur ARSLAN’ın anneleri; Lütfiye AYTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Hacımusalar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

          4- Yenisefa Köyü halkından Merhum Mehmet ve Hatice GÜLEN’in oğlu, Şeref GÜLEN’in eşi, Şeref ÖZPEK, Emine GÜVEN, İsmail GÜLEN’in babaları, İsmail ÖZPEK, Nevzat GÜVEN, Nahit GÜLEN’in kayınpederi,emekli Postacı; Şevki GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Bilal-i Habeşi Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Yenisefa Köyü Çatak Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

         5- Yukarı Çarşı esnaflarından, Adnanlar ailesinin büyüğü Merhum İsmail GÜROL’un eşi, Merhum Abdulvahap GÜROL, Merhum Adnan GÜROL, Murat ve Nihat GÜROL’un anneleri, Ayşe GÜROL GÜLEŞ, Emine AYDIN, Dilek GARİPOĞLU, İsmail, Serdar GÜROL’un babaanneleri, Güler, Aynur, Sabahat GÜROL’un kayınvalideleri; Emine GÜROL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6-Ketenler Köyü halkından İsmet AKKAYA’nın eşi, Selami AKKAYA, Fatma SARICA, Melahat GÜNDÜZ, Hamiyet ŞEN’in babaları; Hamdi AKKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Doğancı Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

         7- Gerede İlçemiz Çayören Güney Köyü'nden Ahmet Öztürk'ün torunu Selahattin, Ali ve Yüksel Öztürk'ün yeğeni, Kemal Öztürk ve Burcu Açıkgöz'ün abisi Ramazan Açıkgöz'ün kayınbiraderi, Nazım Öztürk'ün oğlu; Mustafa ÖZTÜRK vefat etmiştir.

            Cenazesi bugün Çayören Güney Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çayören Güney Köyü mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 14:30 da yeni camii önünden araç kalkacaktır

    Yorum yazın

    İsim (Gerekli)
    Yorumunuz (Gerekli)

    Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak