“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 28 Kasım Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 28 Kasım Perşembe)
  28 Kasım 2019

       1- Topardıç Köyü Hasanlar Mahallesi halkından Durmuş GÜNEŞ’in eşi, Afer ve Adem GÜNEŞ, Hanife UZUNÖZ ve Safiye ÇİFTÇİ’nin anneleri; Hanife GÜNEŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Topardıç Köyü Hasanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Sümer Mahallesi halkından Seka'dan emekli Cevat GÖFNER’in eşi, Beyhan, Reyhan, Gülhan ve Cezmi’nin anneleri; Fatma GÖFNER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Düzce Muradiye Mengencik Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Mudurnu İlçesi Tımaraktaş Köyü halkından Merhume Akkadın BAYRAM’ın eşi, Karacasu Kereste Fabrikası'ndan emekli Mustafa BAYRAM ve Hikmet AYDIN’ın babaları; Mehmet BAYRAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu Tımaraktaş Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da Tepecik Mahallesi Karadeniz Sokak'taki evinin önünden araç kaldırılacaktır.

       4- Mengen İlçemiz Karacalar Köyü Demirciler Mahallesi'nden; Sabahattin TOKER vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Karacalar Köyü Demirciler Mahallesi'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       5- Çorum İskilip Susuzdağ Köyü halkından, Sarıcalar Mahallesi'nde ikamet eden Adile KULA’nın eşi, Çağlar KULA, İlknur KARAKAYA ve Ayşegül BAĞDAT’ın babaları; Veli KULA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sarıcalar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       6- Mudurnu İlçesi Dedeler Köyü halkından Sefer TELKEŞ'in anneleri, İsmail. Hatice, Gülhan’ın anneleri; Emine TELKEŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Dedeler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 13:30 da Sümer Merkez Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak