Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

İzmir’de Muhteşem Bolu Gecesi

İzmir’de Muhteşem Bolu Gecesi
  25 Kasım 2019

  İzmir’de Muhteşem Bolu Gecesi İzmir Bolulular Derneği üyeleri, İzmir’de ...

       İzmir’de Muhteşem Bolu Gecesi      

       İzmir Bolulular Derneği üyeleri, İzmir’de yaşayan Boluluları bir araya getiren derneklerinin kuruluşunu muhteşem bir geceyle kutladı. İzmir’in hemen her yerinden geceye katılan yüzlerce Bolulu, hem memleket hem de hemşehri özlemini bir nebze de olsa giderdi.
        İzmir ve Bolu’da yaptığı çalışmalarla adından sık sık söz ettiren İzmir Bolular Derneği üyeleri, kuruluşunun beşinci yılını İnciraltı’nda düzenlenen bir buluşmayla kutladı. Yakından uzaktan İzmir’de yaşayan birçok Bolulunun katıldığı gecede, İzmir’de Bolu gecesi yaşandı.

         Düzenlenen gece öncesinde konuklara hitap eden İzmir Bolulular Derneği Başkanı Güner Güney, “2014 yılında bir avuç hemşehrimizin kurduğu İzmir Bolular Derneğinin, bugün temas ettiği Bolulu sayısı binlerle ifade ediliyorsa, bizden önceki yönetimlere bir teşekkür borcumuz var. Bizim, bu derneği teslim aldığımızdan daha da ileri bir noktaya taşıma borcumuz var. Bizim Bolu’ya, İzmir’e borcumuz var. İnşallah önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalarla bu çabalarımızı herkes görecek. İzmir, Ankara gibi, İstanbul gibi Bolu’ya nispeten yakın bir şehir değil. Belki de bu yüzden, bizim bağlarımız, sahiplenmemiz, birbirimize olan muhabbetimiz daha güçlü. Bu birliğimiz daim olsun. Yakından uzaktan bu geceye katılarak bizleri onurlandıran, doyduğu topraklarda; doğduğu toprakları unutmayan hemşehrilerimize hoş geldiniz diyorum, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

         Daha sonra gecede Kıbrıscıklı Hasan Fehmi Ayhan, kavalıyla yöre ezgilerinden oluşan mini bir dinleti yaptı. Ardından canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Bolulular, salondan hasret gidererek ayrıldı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon