Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Polisten kaçarken duvara tosladı

Polisten kaçarken duvara tosladı
  24 Kasım 2019

  Polisten kaçarken duvara tosladı Yaşı küçük ehliyetsiz sürücü polisten ...

  Polisten kaçarken duvara tosladıPolisten kaçarken duvara tosladı

        Polisten kaçarken duvara tosladı 

        Yaşı küçük ehliyetsiz sürücü polisten kaçarken duvara tosladı. Ehliyeti olmadığı için kaçtığını belirten sürücü ve yanındaki genç arkadaşları işlem yapılmaması için polislere yalvarınca işe yaradı, gençler işlem yapılmadan salıverildi. 

        Olay bugün Alpağut Mahallesi'nde meydana geldi. 14 BA 017 plakalı Lada karka jeepin direksiyonunda yaşı küçük çocuklar olduğunu fark eden polis ekipleri, dur ihtarına uymayıp kaçmaya başlayan aracı takip etmeye başladı. İçinde yaşı küçük 3 kişinin bulunduğu araç, Alpağut Mahallesi Alpağut Caddesi'nde virajı alamayıp otobüs durağını ve çeşmeyi silme geçerek duvara çarptı. Araçta maddi hasar meydana gelirken, ehliyetsiz oldukları için kaçtıklarını belirten gençler, haklarında işlem yapılmaması polislere yalvardılar. Polislerde aracı ehliyeti olan birinin gelip alması kaydıyla gençler hakkında işlem yapmadan olay yerinden ayrıldılar. 

  • Anonim30 Kasım 2019 . 19:04

   Benim tanıdıklarım
  • Turist25 Kasım 2019 . 11:03

   1. yaşı küçük 2.ehliyeti hiç yok 3.kaçıyor 4.maddihasarlı kaza yapıyor 5 yalvarıyorlar 6 Ellerinden geleni yapmışlar daha ne yapsınlar?
  • Habib DOĞRU25 Kasım 2019 . 10:47

   Çifte standart mı var.. ?
  • Vatandaş24 Kasım 2019 . 21:31

   Benim ehliyetim yokken dur ihtarına uymama rağmen ehliyetsizlikten işlem uyguladınız. Bu elemanlar dur ihtarına uymayıp sizi maymun gibi arkasında dolaştırarak dalga geçmiş bir de ceza kesmemişsiniz. Hakkımı size helal etmiyorum
  • Torpilli24 Kasım 2019 . 21:21

   Aferin.kimin tanıdıkları idi ki..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon