“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 22 Kasım Cuma)

Vefat edenler (Bugün 22 Kasım Cuma)
  22 Kasım 2019

       1- Nuhlar Köyü halkından, Merhum Mahmut YERLİKAYA’nın eşi, Durmuş ve Cemalettin YERLİKAYA, Nefiye BOYACIOĞLU’nun anneleri; Nadire YERLİKAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Nuhlar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kandamış Köyü halkından, Merhum Hacı Şaban KARAGÖZ, Merhume İsmet KARAGÖZ’ün oğlu, Nihan ve Alper KARAGÖZ’ün babaları, Nihal KARAGÖZ’ün eşi, Hidayet ŞENEL ve Cahit BILTIR’ın yeğeni; Hasan KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- İhsaniye Mahallesi halkından, Merhum emekli Başkomiser Tahsin BAYAR’ın eşi, Bilal, Rıdvan BAYAR ve Emniyet Genel Müdürlüğü Krıminal Daire Başkanlığı'ndan emekli İrfan BAYAR’ın anneleri, Asuman, Ayla, Emine BAYAR’ın kayınvalideleri; Emine BAYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       4- İzzet Baysal Mahallesi halkından, Sedat, Sema, Selma, Temel, Serap KARAKIŞ’ın anneleri, Mustafa TEMEL ve Engin KARAKIŞ’ın kayınvalideleri; Hanife TEMEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Özayan Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5-Gerede İlçemiz Yelkenler Köyü'nden merhum Yusuf Acar’ın oğlu, Kemal Acar’ın babası, Mehmet Ali Acar ve Yakup Acar’ın yeğeni, İtfaiye müdürü Salih, Erol ve Kemal Acar’ın amcaları, Zeynel Tuncer’in eniştesi, Seyit Ahmet Aydemir, Osman Tuncer, İsmail Pazarlı, İlhan Tuncer, Emre Eker ve Hamza Yaka’nın Kayınpederleri, Milli Eğitim'den emekli; Hüdai ACAR vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 11:30’da Dayıoğlu Mahallesi Hayrettin Demiralp Caddesi'ndeki evinden alınarak, Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Yelkenler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         6-Gerede İlçemiz Geçitler Köyü'nden Merhum Ramazan Akça ve Süleyman Akça'nın babaları; Halil İbrahim, Ramazan ve Recep Akça’nın dedeleri, emekli imam Tahsin Gürdağ ve öğretmen Hüseyin Yalçın’ın kayınpederi; Kamil AKÇA vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12:00’da Kitirler Mahallesi Muallim Evler Sokaktaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Geçitler Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       7- Ömerler Köyü halkından, Nazmiye GÜLDÜR’ün eşi, Nimet MUTLUAY, Yasemin SAĞLIK, Kıymet YAVUZ ve Ömer GÜLDÜR’ün babaları; İsmail GÜLDÜR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Ömerler Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       8- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi halkından Merhum İbrahim Hilmi Koçbeyoğlu’nun eşi, Salih, Suat Koçbeyoğlu ve Şengül Koçbeyoğlu Genç’in anneleri, Türkan, Betül Koçbeyoğlu ve Ömer Genç’in kayınvalideleri, merhum Baki Çevikoğlu, Zümrüt ve Zuhal Çevikoğlu’nun halaları; Hacı Saime ÇEVİKOĞLU vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Ankara Karşıyaka Camisi'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası Ankara Karşıyaka Asri Mezarlığı'na defnedilecektir.

        9- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi halkından Merhum Halil Nom’un eşi, merhum Ferhat Nom ve Osman Nom’un anneleri; Makture NOM vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün saat 14:00’da Seviller mahallesi Sakarya Caddesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak