“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 19 Kasım Salı)

Vefat edenler (Bugün 19 Kasım Salı)
  19 Kasım 2019

      1- Kıbrısçık İlçesi Nadas Köyü halkından, Minta AKMAN’ın eşi, Satılmış ve Emin AKMAN, Fatma KUTLU’nun babaları; Mustafa AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kürkçüler Toki Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköyü Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Yayladınlar Köyü eski Muhtarlarından Seyfettin GÜLTEKİN’in eşi; Mükerrem GÜLTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bugün Yayladınlar Köyü Camii'nde kılınacak,öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Sebenardı Köyü halkından Merhum Sabahattin ÇINAR’ın eşi, Dursun ÇINAR, Emine ÇAMBEL, Rabia DEMİREL ve Zakire ÇAKIR’ın anneleri; Huriye ÇINAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sebenardı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Çayören Güney Köyü halkından Hayri Öztürk'ün babası, Hilmi ve Ayhan Öztürk'ün abileri, sanayi eski esnaflarından; Davut ÖZTÜRK vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Çayören Güney Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çayören Güney köyü köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak