BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Sözde araç trafiğine kapalı !

Sözde araç trafiğine kapalı !
  14 Kasım 2019

  "Yayaların güvenliği için araç trafiğine kapatılmış olan bu yolların ve meydanların, son zamanlarda hiç de güvenli bir tarafı kalmamıştır"

         Sözde araç trafiğine kapalı !     
         Araç trafiğine kapalı olan İzzet Baysal Caddesi boyunca Bolu Belediyesi'nin önündeki alanda sözde trafiğe kapalı olduğu söyleniyor. Söyleniyor, çünkü görüntü hiçbir zaman öyle demiyor. Belediye önü başta olmak üzere otomobiller, kamyonlar, tırlar cirit atıyor. Belediye önündeki araç trafiğine kapalı olduğu söylenen alanda herkes istediği gibi park edip gidebiliyor.
          İzzet Baysal Caddesi'nde ve Belediye önünde seyir halinde veya park halindeki araçlardan rahatsız olduklarını belirten vatandaşlar; “Yayaların güvenliği için araç trafiğine kapatılmış olan bu yolların ve meydanların, son zamanlarda hiç de güvenli bir tarafı kalmamıştır. Tam tersine araç trafiğine kapalı olduğu söylendiği için, yayalar da buna güvenerek çoluk-çocuk rahatça dolaşmaktadır. Ancak yayaların arasında her türlü aracın cirit attığı görüldüğünde, her an bir kazaya davetiye çıkmaktadır. Yetkililer buna bir an evvel çözüm bulmalıdır” dediler.    
   

  • vergisini pesin odeyen19 Kasım 2019 . 00:42

   Kent meydanın ılerısındekı su kartı doldurma cıhazıda epey zamandır calısmıyor nezman acaba hızmet alacaz hanı hersey guzel olacaktııııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Turist15 Kasım 2019 . 09:04

   Külahıma anlat Hele birde havuzun etrafındaki kırık dökük taşlar varya yürürken insanın ayağı takılıyor sayın belediye çalışanları oralarda hiçmi yürümüyorlar acaba...
  • Taner EHİL14 Kasım 2019 . 23:28

   Önceki düzen gibi, her esnafın kapısının önüne arabasını çektiği şekil istemiyoruz tabiiki.. Şu anki gibi halkın özgürce yuruyebildiği, insanca gezebildiği ve bugun her kentte mevcut olan "yürüyüş yolu" uygulaması en dogrusudur..
  • Cöle14 Kasım 2019 . 20:52

   Salmasın zabıtalar süvarileri oradan. Korna çalana açıyorlar kapıyı. Kimsin diye soran yok..
  • Çilekeş Emekli14 Kasım 2019 . 18:45

   Garşıdaki Merdümennee de çalışmaya ..!
  • Habib DOĞRU14 Kasım 2019 . 18:42

   Bu nedir yetkililer.. ?
  • ARZU BEYKOZ14 Kasım 2019 . 17:14

   İzzet Baysal Caddesi...değer ureten,vergi veren,bu şehıre hızmet eden, cadde esnafına kapatılmıştır..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak