Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Pınar Ayhan 10 Kasım'da CNN Türk'te...

Pınar Ayhan 10 Kasım'da CNN Türk'te...
  8 Kasım 2019

  Pınar Ayhan 10 Kasım'da CNN Türk'te... “Orada Duruverseydi Zaman” ...

          Pınar Ayhan 10 Kasım'da CNN Türk'te...

         “Orada Duruverseydi Zaman” ve “Kemal” ile Anadolu’yu dolaşan, 3 yılda 40.000 kişiye ulaşan Hemşehrimiz Pınar Ayhan, 10 Kasım'da CNN Türk'te Şeffaf Oda programına konuk olacak.   
     
         10 Kasım Özel Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda’nın konukları; Atatürk’ün akrabası şair, yazar, sporcu Selin Söğütlügil ve “Kemal” belgesel müzikali ile araştırmacı-anlatıcı-sanatçı Pınar Ayhan. 81. ölüm yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk Şeffaf Oda’da anılıyor. Atatürk’ün amcası kırmızı Hafız Mehmet Emin Efendi’nin torunu Hayreddin Oytun Söğütlügil’in kızı Selin Söğütlügil Atatürk’le ilgili neler anlatıyor? Atatürk’ün Türk kadını ile ilgili hangi söylemini paylaşırken gözyaşlarını tutamıyor? Çin Seddi Maratonu’nda koşan ilk Türk olan Selin Söğütlügil, 41. İstanbul Maratonu’nda hangi önemli dernek yararına koştu? Atatürk’ün akrabasının 10 Kasım ve Atatürk mesajı ne? “Orada Duruverseydi Zaman” ve “Kemal” ile Anadolu’yu dolaşan, 3 yılda 40.000 kişiye ulaşan Pınar Ayhan’ın bu etkileyici belgesel müzikal gösterileri nasıl ve kaç yılda ortaya çıktı? Mustafa, Mustafa Kemal ve Mustafa Kemal Atatürk bölümlerinden oluşan Kemal’de neler anlatıyor? Sahnede 6 kişilik orkestranın eşlik ettiği Pınar Ayhan, gerçek hikayelerle hangi şarkıları harmanlıyor? Portaxe’ın muhteşem manzarasında 10 Kasım özel Şeffaf Oda’da Selin Söğütlügil ve Pınar Ayhan ile çok bilinmeyen yönleriyle Atatürk anlatılıyor.

         Şeffaf Oda Pazar günü 11.05’te CNN TÜRK’te.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon