Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

HAFTASONU PLANINIZI ŞİMDİDEN YAPIN

HAFTASONU PLANINIZI ŞİMDİDEN YAPIN
  7 Kasım 2019

  Kasım ayında olunmasına rağmen hala güneşli ve sıcak olmaya devam eden hava, pastırma sıcaklarını işaret ediyor. Pastırma sıcaklarının tadını çıkarmak isteyen Bolululara ise müjdeyi Meteoroloji Genel Müdürlüğü verdi.

  Türkiye’nin incisi olarak görülen Abant Tabiat Parkı, Göl Evi ile hafızalara kazınan Gölcük Tabiat Parkı ve her mevsim, her ton renk cümbüşünün yaşandığı Yedigöller Millî Parkı bu haftasonu da ziyaretçi akınına uğrayacağa benziyor.

  Pastırma sıcaklarının gelmesi ile birlikte yaz mevsiminden kalan günler yaşayan Bolu’da haftasonu da şimdiden iple çekilmeye başlandı. Yurt genelinde bir süre daha yağmur ve soğuk hava beklenmezken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Bolu’da da havanın şöyle olması tahmin ediliyor.

  8 Kasım Cuma güneşli; en yüksek sıcaklık 20, en düşük 7 derece

  9 Kasım Cumartesi güneşli; en yüksek sıcaklık 21, en düşük 10 derece

  10 Kasım Pazar güneşli; en yüksek sıcaklık 20, en düşük 8 derece

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftaya yine güneşli başlanacağını bildirirken sıcaklıkların da en yüksek 19, en düşük 8 derece olacağını kaydetti…

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon