BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 7 Kasım Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 7 Kasım Perşembe)
  7 Kasım 2019

         1- Bolu Merkez İlçemiz Yenicepınar Köyü halkından (merhum) Emin Gören'in eşi, Recep ve Dursun Gören’in anneleri Kadriye GÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.          Merhumenin Cenazesi bugün Yenicepınar Köyü Camii'nde kılınacak olan öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        2-Gerede İlçemiz Murat fakılar Köyünde ilçe esnaflarından Traktörcü Nazif Ergül’ün Babası, Hulusi Uslu, Ayhan Uslu ve Seyit Mehmet Ergül’ün Dedeleri; Seyit Mehmet ERGÜL Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Merhumun cenazesi bugün Murat Fakılar Köyü’nde öğle namazı sonrası kılınacak olan cenaze namazının ardından Murat Fakılar Köyü Mezarlığı’na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’ de Yeni Cami Önünden araç kaldırılacaktır.

         3-Gerede İlçemiz Demirciler Mahallesi’nden Merhum Emekli Müftü Hacı Hafız Şeref Danışman’ın oğlu, Mustafa ve Şevket Danışman’ın babaları, Muhlis Dolgun’un bacanağı; Emekli Müftü Vahip DANIŞMAN vefat etmiştir.

         Merhumun cenazesi Saat 12:00’de Demirciler Mahallesi Hacı Hafız Şeref Sokak'taki evinden alınarak Beyazıt Camii'nde öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Ağızören Güney Köyü Mezarlığı’na defnedilecektir.

  • Kızı zeynep Rabbimin emri21 Kasım 2019 . 13:42

   Şaşmadı ihlaslı yaşadı rabbine de kavuştu
  • Mustafa9 Kasım 2019 . 05:26

   İslamın dogrulugundan şaşmadı yalnız kaldı susmadı hakkın rahmetine kavuştu helal rızık helal lokma innaillahi ve inna ileyhi raciun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak