BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 31 Ekim Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 31 Ekim Perşembe)
  31 Ekim 2019

       1- Bahçelievler Mahallesi halkından, Merhum Sarraf Hacı Ahmet ve Naciye SARIKAYA’nın oğlu, Gonca SARIKAYA’nın eşi, Mert SARIKAYA’nın babası, Metin SARIKAYA’nın kardeşi, Aykut HİTİT ve Gülsen HİTİT’in damadı, Tuğçe SARIKAYA’nın kayınpederi, Yukarı çarşı esnaflarından; Murat SARIKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Seben İlçesi Dedeler Köyü halkından Zehra ACAR’ın eşi, Cemal ACAR ve Nebahat KAYGUSUZ’un ağabeyi, Naci ACAR ve Necla KÖSEOĞLU’nun babaları; Kemal ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seben İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra İlçe mezarlığına defnedilecektir.

       3- Gerede İlçesi Çayören Köyü halkından, emekli Postacı Kemal ve Mustafa DEĞİRMENCİ, Naile KILIÇ’ın anneleri; Ermağan DEĞİRMENCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çayören Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Sağlık Mahallesi halkından, Sebahat UYMAN’ın eşi, Ersin ve Yasemin UYMAN’ın babaları, Yusuf, İsmail ve Veysel UYMAN’ın kardeşleri emekli öğretmen; Mehmet UYMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Hamzabey Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Mudurnu İlçesi halkından Merhume Necla ÖZLÜDEMİR’in eşi, Meral BAŞ, Tevfik ÖZLÜDEMİR’in babaları, Hikmet UZUNÖZ’ün kardeşi, öğretmen; Cahit ÖZLÜDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Büyük Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Beşkavaklar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Gövem Köyü Tatarlar Mahallesi halkından, Huriye ÖZALP, Gülşen YUCA, Nezahat GÜDEN, Nezaket YILMAZ, Orhan ve Mehmet YILGÜNDÜZ’ün babaları, Emine YILGÜNDÜZ’ün eşi; İbrahim YILGÜNDÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gövem Köyü Tatarlar Mahalle Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  • Sami Aydın31 Ekim 2019 . 10:15

   Arkadaşım Mehmet mekanın cennet olsun ailesine allahtan sabırlar diliyorum başınız sağolsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak