BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 24 Ekim Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 24 Ekim Perşembe)
  24 Ekim 2019

        1- Bahçelievler Mahallesi halkından, emekli öğretmen İsmail DEMİRCAN’ın eşi Merhum emekli öğretmen Hacer ÖZKIRIMLI’nın kızı; Zafer DEMİRCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Gölyüzü Mahallesi halkından Merhum İsmail ve Melek KEÇELİOĞLU’nun kızı, Merhum Nizamettin BALCIOĞLU’nun eşi, Altan, Adnan ve Erhan BALCIOĞLU ve Füsun SÜVARİEROL’un anneleri, Fatma ŞENGÜL, Esin BALCIOĞLU ve Suat SÜVARİEROL’un kayınvalideleri; Müşerref BALCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Sebenardı Köyü halkından Merhume Ayşe YILMAZ ve Merhum Durmuş YILMAZ’ın babası, Muzaffer YILMAZ’ın dedesi; Mustafa YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Doğancı Köyü Hacı Bayram Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Doğancı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Bolu Merkez Çepni Köyü halkından Mustafa ve Emine YAŞAR’ın kızı Merhum Cevat ALAGÖZ’ün eşi, Önder ALAGÖZ, Erkan-Arzu GÜLER, Suat-Candan KARAAĞAÇ, Murat-Aydan KAYMAN’ın anneleri; Nezahat ALAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Dağkent Mahallesi Yurdaer Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Gölköy Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak