“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 15 Ekim Salı)

Vefat edenler (Bugün 15 Ekim Salı)
  15 Ekim 2019

       1- Seben İlçesi halkından Seher ÇETİNKAYA’nın eşi, Mustafa ÇETİNKAYA’nın babası, Merhum Hasan ÇETİNKAYA, Rukiye ÇETİNKAYA, Hayriye KILIÇ, Hanife KOCADAŞ’ın kardeşi; Durmuş ÇETİNKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Seben İlçesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra merkez mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kılıçarslan Mahallesi halkından Merhum Ahmet ve Merhume Ayşe KUYUMCU’nun kızları, Mustafa DURMAN’ın eşi, Emine KAYA, Mustafa DURMAN, Cemile SAYGILI’nın anneleri; Hacer DURMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Doğancı Köyü Yeni Mahalle Hacı Bayram Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Gerede İlçemiz Havullu Köyü'nden Osman ve Kadir Kılınç’ın Babaları; Hüseyin KILINÇ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Havullu Köyünde Kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Havullu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        4- Gerede İlçemiz Kabiller Mahallesi'nden Belediye'den Emekli İlan Memuru Merhum Sami Yazıcıol’un Eşi Postahane'den emekli Saniye Aslan’ın Annesi, Merhum Durmuş Aslan’ın Kayınvalidesi, Yetkin ve Ergin Aslan’ın Anneannesi, Belediye'den Emekli Rafet Turhan’ın Teyzesi; Mürvet YAZICIOL Vefat etmiştir.

          Cenazesi Saat 12:00’de Kabiller Mahallesi Saracoğlu Sokak'taki evinden alınarak Yeni Cami‘de kılınacak öğle vi cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak