BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 11 Ekim Cuma)

Vefat edenler (Bugün 11 Ekim Cuma)
  11 Ekim 2019

        1- Gölyüzü Mahallesi halkından Merhum Halil ve Fatma ÖZYAMAN’ın oğlu, Şeref Nur, Yakup ve Yurdanur’un kardeşleri, Leyla ÖZYAMAN’ın eşi, Eda, Yasemin, Betül ve Çiğdem’in babaları, Selman, Bülent, Serkan ve Semih TÜRESİN’in kayınpederi, Yukarı Çarşı esnaflarından; Salih ÖZYAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Merkez Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Karaçayır Mahallesi Özlem Sitesi sakinlerinden Karaköy Halk Otobüsü şöförlerinden, Ömer ÇİL ve Kazım ÇİL’in babaları; İsmail ÇİL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeniçağ Yamanlar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir

       3- Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü halkından Necla, Bayram, Nurcan ve Halil ATLIKAN’ın babaları; Şaban ATLIKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dörtdivan Yağbaşlar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 11:00 de Gölyüzü Işıkları Otobüs durağı önünden araç kaldırılacaktır.

       4- Mudurnu İlçemiz Karaağaç Köyü halkından Merhum Mustafa ÜNLÜ’nün eşi, İrfan ve İsmail ÜNLÜ, Fikriye BAYHAN İbrahim PEKYAVUZ’un anneleri; İsmet ÜNLÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu Göncek Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Tonet Sandalye