Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

"Erken teşhis hayat kurtarır"

"Erken teşhis hayat kurtarır"
  5 Ekim 2019

  "ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR" "Erken teşhis hayat kurtarır" sloganı ...

       "ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR"
       "Erken teşhis hayat kurtarır" sloganı ile Bolu Özel Çağsu Hastanesi çalışanları Meme Kanseri Bilinçlendirmesi için Ekim Ayı boyunca farkındalık yaratmak için pembe kurdele takacaklar.
       "Meme Kanseri Hepimizin Gerçeği" diyerek sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapan Bolu Özel Çağsu Hastanesi çalışanları:

         "Meme Kanseri Bilinçlendirmesi için Ekim Ayı boyunca Çağsu hastanesi çalışanları yakalarına Pembe kurdela takarak çalışacaklardır.
          Meme Kanseri için farkındalık olarak yapılan eylemin vatandaşların dikkatini çekerek konuyla ilgili bilgi almalarını amaçlamaktadır.

          Meme kanseri erken tanı hayat kurtarıcıdır. Kadınlarda en sık görülen kanser türüdür. 12 yaşından önce adet kanamanız başladıysa, geç doğum yaptıysanız ya da hiç doğum yapmadıysanız, 50 yaşından sonra menopoza girdiyseniz sizde RİSK altında olabilirsiniz. Bana olmaz dememeli" dedi. 

  • sanayici8 Ekim 2019 . 11:12

   Erken teşhis hayat kurtarır. Daha 4 gün önce eşimin bu rahatsızlıgı varmı diye köroğlu hastanesine gittim dediler ultrason çekilecek. indik aşagıya görevli bayan arkadaş aralık 25 tarihine gün veriyorum diyor. Peki erken teşhis önemli ise bu nedir. Yada ben bagkur prim öderken 2 ay sonra farksızmı ödeyim diyorum. Ultrason kaç dk da çekilir ki 2 ay lık süre veriliyor. Bolca dua ve temenni ile hastaneden ayrıldık mecburen çagsuya gidecez

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon