BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 4 Ekim Cuma)

Vefat edenler (Bugün 4 Ekim Cuma)
  4 Ekim 2019

       1- Gövem Köyü halkından Zeliha TÜRK’ün eşi, Azmi TÜRK, Basri TÜRK ve Nezaket TÜRK’ün babaları, emekli Ormancı; Eyüp TÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Gövem Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Kıbrısçık İlçesi Alemdar Köyü halkından Şükrü MAYDA’nın eşi, Mahir ve Cihan MAYDA’nın anneleri, Gülşen, Metin, Tekin, Emine BALKIŞ’ın ablaları; Deren MAYDA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kıbrısçık Alemdar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 13:00 de Sağlık Mahallesi pazar yeri önünden araç kaldırılacaktır.

        3-Gerede İlçemiz esnaflarından Mehmet Yeler'in eşi, Turan, Zekeriya ve Hüdayi Yeler'in anneleri, Havullu Köyü'nden Merhum Ali Erdoğan'ın kızı, Sedaş Personeli Eyüp, Mehmet ve Ali Erdoğan'ın halaları; Ayşe YELER vefat etmiştir.

         Cenazesi saat 12.00 da Dayıoğlu Mahallesi Bağkur Evleri 1 Nolu sokaktaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Havullu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4-Gerede İlçemiz Hacılar Köyü'nden Merhum Hacı Durmuş Yalçın'ın eşi, Durmuş ve Emekli İmam Raşit Yalçın'ın anneleri; Hacı Hafize YALÇIN vefat etmiştir.

         Cenazesi Hacılar Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Hacılar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Aktaş Kurtlar Köyü'nden Hacı Şaban Erdoğan'ın eşi, Linter Tekstil Personeli İsmail ve Süleyman Erdoğan'ın anneleri, Fatih Erdoğan'ın babaannesi tabak esnaflarından Kemal Alaylı'nın ve Ahmet Üçgül'ün kayınvalideleri, İbrahim Alaylı ve Emre Üçgül'ün ananeleri; Hacı Seher ERDOĞAN vefat etmiştir.

        Cenazesi saat 11.30 da Bahçelievler Mahallesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Aktaş Kurtlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak