BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 3 Ekim Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 3 Ekim Perşembe)
  3 Ekim 2019

        1- Aşağısoku Mahallesi halkından Merhum İsmail BAŞARAN’ın eşi, Müşerref ARSLAN, Hacer GÖRÜŞ, Mürvet YÜREKLİ’nin anneleri; Asiye BAŞARAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Kıbrısçık İlçesi Alemdar Köyü halkından Havva BERİK’in eşi, Hüseyin ve Gökhan BERİK’in babaları, Bahattin, Mustafa, Bilal BERİK, Aynur SAĞLIK, Şayeste ŞENBAYRAK’ın kardeşleri; Fahrettin BERİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kıbrısçık Alemdar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Seben İlçesi Dereboyu Köyü halkından Ayşe BÜTÜN’ün eşi, Köy Hizmetleri'nden emekli, Ülkücü İşçiler eski Dernek Başkanı İlhan BÜTÜN'ün babaları, Seher Bütün ve Ali BÜTÜN’ün kayınpederi, Celal GÜMÜŞ’ün babalığı; Muzaffer BÜTÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Merhum Mustafa Rahmi ve Nazife MÜHÜRCÜOĞLU’nun kızı, Şükran GÜRBÜZ, Gönül ÇETİNKAYA, Turgut MÜHÜRCÜOĞLU ve Şenol ÖZER’in ablası, Cenk ve Cem ÇETEK’in anneleri, Kemalettin ÇETEK’in eşi; Zühal ÇETEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü halkından İsmail, Abdullah, İbrahim GÖROĞLU ve Gülbahar  ÇELİK’in babaları, Zeliha GÖROĞLU’nun eşi; Veysel GÖROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dörtdivan Yağbaşlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 14:00 de Gölyüzü Işıkları yanından araç kaldırılacaktır.

       6- Gerede İlçemiz Akçaşehir Köyü'nden Merhum Mahmut Halıcı’nın eşi, Veysel ve Hüseyin Halıcı’nın Anneleri, Müteahit Tabak Esnaflarından Abdullah Doğanay’ın Anneannesi, İsmail Halıcı’nın yengesi; Zeynep HALICI vefat etmiştir.

          Cenazesi bugün Akçaşehir Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Akçaşehir Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’de Yeni Cami Önünden araç kaldırılacaktır.

        7-Gerede İlçemiz Karacadağ Demirciler Köyü'nden Merhum Hamdi Bulut’un eşi, Merhum Yakup Bulut ve Hüseyin Bulut’un Anneleri, Hakan ve Hasan Bulut’un Babaanneleri; Hesna BULUT vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Karacadağ Demirciler Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Karacadağ Demirciler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 16:00’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  • Münevver can4 Ekim 2019 . 00:09

   Zühal çeltek hanıma Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun inşallah. Ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Tonet Sandalye