BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 23 Ağustos Cuma)

Vefat edenler (Bugün 23 Ağustos Cuma)
  23 Ağustos 2019

       1- Mudurnu İlçesi Örencik Köyü halkından Merhum Müşerref DEMİR ile Merhum eski muhtar İsmail DEMİR’in oğlu, Mustafa, Mehmet DEMİR ve Fikriye DEMİR ŞENGÜN’ün ağabeyi, Özlem ve Çağrı DEMİR’in babaları; Abdullah DEMİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Örencik Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Seben İlçesi Çeltikdere Köyü halkından Merhum Hamza ARSLAN’ın eşi, Mustafa ARSLAN, Nermin BAYRİ, Ayten ve Ayşe GÖKÇE’nin anneleri; Zeliha ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Seben İlçesi Çeltikdere Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mudurnu İlçesi Çavuşderesi Köyü İleçin Mahallesi halkından Merhum İbrahim TÜRKYILMAZ’ın eşi, Yüksel DOĞULUER, Aysel YILMAZ, Mehmet, Mustafa TÜRKYILMAZ ve Ayten SERTDEMİR’in anneleri; Ayşe TÜRKYILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Çavuşderesi Köy Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Kıbrısçık İlçesi Geriş Köyü halkından Havva BEGDE’nin eşi, Hatice, Ahmet Seyhan, Ali ve Merhum Kamil BEGDE’nin babaları; Bekir BEGDE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Kuzfındık Köyü halkından Ali USTA’nın eşi, İbrahim, Halil, Huriye, Emine ve Mustafa USTA’nın anneleri; Ayşe USTA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak Cuma ve ceneze namazı sonrası Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Merhum Hacı Naciye SEMERCİOĞLU’nun eşi, Emin, Merhum Tahir ve Adil SEMERCİOĞLU’nun babaları, Nurşen, Ayşe ve Naciye SEMERCİOĞLU’nun kayınpederi, Hayrettin, Fahrettin, Mehmet, İsmail ve Ayşe SEMERCİOĞLU’nun amcaları; Mehmet Emin SEMERCİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Akmanlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çamyayla Mezarlığı'na defnedilecektir.

         7- Gerede İlçemiz Yelkenler Köyü halkından Belediye personeli Yaşar Candan ve Kargaz personeli Nuri Candan'ın babaları, Mustafa Özkan, Şerafettin Yılmaz, ayakkabıcı Kemalettin Çelik ve Kemal Göktaş'ın kayınpederleri, Cihan, Cihat, Oğuzhan Candan, Muharrem ve Aydın Özkan, Mustafa Yılmaz, Emrullah Göktaş, Enes Çelik'in dedeleri; Hacı Yaşar CANDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 12:00'da Dayıoğlu Mahallesi Karanfil Sokaktaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Yelkenler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        8- Gerede İlçemiz Yazıkara Köyü'nden Gerkonsan'dan emekli Erdoğan Albay'ın babası, Gerkonsandan emekli aşçı İsmail Özkan'ın kayınpederi, Sedaş personeli Hasan Albay'ın dedesi, sanayi esnalarından Kemal Albay'ın amcası; Necati ALBAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Yazıkara Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yazıkara Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

  • Kahir ŞERBETÇİ23 Ağustos 2019 . 20:22

   SEMERCİOĞLU Ailesine başsağlığı diler yakınlarına sabırlar dilerim.
  • Attila TÜFEKÇİ 23 Ağustos 2019 . 12:31

   Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ,aile fertlerine de sabırlar diliyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak