“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 22 Ağustos Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 22 Ağustos Perşembe)
  22 Ağustos 2019

       1- Özçelikler Yapı Malzemeleri Firması'nın Sahipleri Raif, Refik ve Tevfik ÖZÇELİK’in Ağabeyi, Cumhur ÖZÇELİK, Emel BAŞDAŞ, Onurhan ÖZÇELİK ve Ülkü ŞİRİN’in babası, Mehmet BAŞDAŞ, Ramazan ŞİRİN, Serap ve Hande ÖZÇELİK’in kayınpederi; Fevzi ÖZÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir,

       2- Fasıl Köyü halkından Merhum İsmail KUTUCU’nun eşi, Orman İşletme personeli Ahmet KUTUCU, Arçelik personeli Arif KUTUCU, Firdevs DEMİR ve pazar yeri esnaflarından Makbule AKBAŞ’ın anneleri, Cemal AKBAŞ’ın Kayınvalidesi, Yukarı Ç Çarşı esnaflarından Sanat Fotoğrafçılık Okan ve Ulaş DEMİR’in anneannesi; Huriye KUTUCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Fasıl Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3-Mengen İlçemiz Turna Köyü Muhtarı Adnan ORHAN’ın babası, (Havadis Lakaplı); Kemal ORHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Turna Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak