Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Highway’deki kavgada bıçaklar çekildi

Highway’deki kavgada bıçaklar çekildi
  17 Ağustos 2019

  Kavgada bıçaklar çekildi, sandalyeler masalar havalarda uçuştu. Kanlı biten kavga jandarma asayiş timlerinin olaya müdahalesiyle önlenebildi.

         Highway’deki kavgada bıçaklar çekildi
         Boludağı'ndaki alışveriş merkezi Highway’da bayramın ikinci günü yaşanan kavgada bıçaklar çekildi, sandalyeler masalar havalarda uçuştu. Kanlı biten kavga jandarma asayiş timlerinin olaya müdahalesiyle önlenebildi.

        Ailesi ile birlikte bayramın ikinci günü öğle saatlerinde TEM Otoyolu kenarında bulunan Highway AVM içerisindeki Mado’ya giden Mehmet Sarı isimli vatandaş servisin gecikmesi nedeniyle garsonla tartışmaya başladı. Tartışma birden bire kavgaya dönüştü. Mehmet Sarı sandalye ile işletmede görevli garsonunun kafasına vurdu. Kafası yarılan garson yere yığılırken diğer garsonlar ise Mehmet Sarı ve ailesine bıçak ve sopa ile saldırdı. Olaya Mado’da bulunan müşterilerde dahil olunca kavga iyice büyüdü.

         AVM’nin güvenlik birimine haber verildiyse de, yetersiz personel nedeniyle kavga önlenemedi. Duruma AVM’de görevli bulunan Jandarma asayiş ekibi müdahale etti. Jandarma timi takviye kuvvet çağırdı. Biber gazı ve jop kullanılarak önlenen kavga sonrası taraflar ifadeleri alınmak üzere Bolu İl Jandarma Komutanlığı'na götürüldü.

        Highway AVM’nin yetersiz kalan güvenlik önlemleri ve Mehmet Sarı’ya bıçakla saldıran Mado personeli alışveriş merkezlerinin ne kadar güvenli olduğu konusunda soru işaretleri oluşturdu. 

  • Sinan24 Ağustos 2019 . 14:19

   Sanki güvenliğin yetersiz olduğu tek yer avmler gibi kırsalardı kolunu bacağını
  • OKTAY22 Ağustos 2019 . 15:48

   ordaki jandarma engelli parklarindaki araclara ceza yazmakla mesgul oturup duruyolar devlet jeepini verdi
  • yahya22 Ağustos 2019 . 15:33

   garsonun bayramı yokmu müşteri herhalde eşine hava atmak isteniş görgüsüzlük
  • Yorumsuz20 Ağustos 2019 . 11:57

   Garsonun kafasına sandalye ile vuran müşteri hiç mi güvenlik zaafiyeti oluşturmuyor??? Lütfen haberleri objektif vermeye özen gösterelim.
  • Analizci 17 Ağustos 2019 . 22:26

   Neden Bolu İl Jandarma Komutanlığına götürülüyor. Higvay da da jandarma var. Boludağı jandarma Karakolu da var Bu kısmı anlayamadım.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak