BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 16 Ağustos Cuma)

Vefat edenler (Bugün 16 Ağustos Cuma)
  16 Ağustos 2019

        1- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Halil KIYAK’ın eşi, Hilmi, Merhum İsmail, Ramazan, Şenol ve Recep KIYAK’ın anneleri; Ayşe KIYAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kaynaşlı İlçesi Yeşiltepe Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kültür Mahallesi sakinlerinden, Hatice DUMAN’ın eşi, Ayşe GEZEN, Mustafa ve Muhammed DUMAN, Ahmet YOLDAŞ’ın babaları, İsmail GEZEN ve Melike DUMAN’ın kayınpederi; Ali DUMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Öksüztekke Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Tekke Işıklar Köyü halkından Merhum Hasan AKKUŞ’un eşi, Emine YILMAZ’ın annesi, Sadık YILMAZ’ın kayınvalidesi, Nazif, Muammer, İfakat, Nercivan ve Adil YILMAZ’ın anneanneleri; Naciye AKKUŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Mudurnu İlçesi Keçikıran Köyü Çobanlar Mahallesi halkından Nurettin, Mehmet, Mustafa SAVAŞ, Nazile YILMAZ ve Şaziye SARIMSAKÇI’nın babaları; Ramiz SAVAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Keçikıran Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Mudurnu İlçemiz Büyükcami Mahallesi halkından ormancı Nadir GÜRER’in eşi, Nesrin ÖZDEMİR, Nezaket SİREL ve Hikmet YÜKSEL’in anneleri, Ali Şeref ÖZDEMİR, Mehmet SİREL ve Rıdvan YÜKSEL’in kayınvalidesi; Fatma GÜRER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu Büyük Camii'de kılınalacak cuma ve cenaze namazı sonrası Beşkavak Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Gerede İlçemiz Geçitler Köyü halkından Merhum Hacı Arif Güler'in eşi; Hüsnü, Ramazan ve Orta Mahalle eski muhtarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Matbaacı Abdullah Güler'in anneleri, 2. Afşar Köyü İmamı Ömer Taşdemir'in kayınvalidesi; Hacı Hatice GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Geçitler Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Geçitler Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Konuşma Sonu

  Bir mesaj yaz...

  •  

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak