Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 16 Ağustos Cuma)

Vefat edenler (Bugün 16 Ağustos Cuma)
  16 Ağustos 2019

        1- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Halil KIYAK’ın eşi, Hilmi, Merhum İsmail, Ramazan, Şenol ve Recep KIYAK’ın anneleri; Ayşe KIYAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kaynaşlı İlçesi Yeşiltepe Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kültür Mahallesi sakinlerinden, Hatice DUMAN’ın eşi, Ayşe GEZEN, Mustafa ve Muhammed DUMAN, Ahmet YOLDAŞ’ın babaları, İsmail GEZEN ve Melike DUMAN’ın kayınpederi; Ali DUMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Öksüztekke Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Tekke Işıklar Köyü halkından Merhum Hasan AKKUŞ’un eşi, Emine YILMAZ’ın annesi, Sadık YILMAZ’ın kayınvalidesi, Nazif, Muammer, İfakat, Nercivan ve Adil YILMAZ’ın anneanneleri; Naciye AKKUŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Mudurnu İlçesi Keçikıran Köyü Çobanlar Mahallesi halkından Nurettin, Mehmet, Mustafa SAVAŞ, Nazile YILMAZ ve Şaziye SARIMSAKÇI’nın babaları; Ramiz SAVAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Keçikıran Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Mudurnu İlçemiz Büyükcami Mahallesi halkından ormancı Nadir GÜRER’in eşi, Nesrin ÖZDEMİR, Nezaket SİREL ve Hikmet YÜKSEL’in anneleri, Ali Şeref ÖZDEMİR, Mehmet SİREL ve Rıdvan YÜKSEL’in kayınvalidesi; Fatma GÜRER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu Büyük Camii'de kılınalacak cuma ve cenaze namazı sonrası Beşkavak Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Gerede İlçemiz Geçitler Köyü halkından Merhum Hacı Arif Güler'in eşi; Hüsnü, Ramazan ve Orta Mahalle eski muhtarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Matbaacı Abdullah Güler'in anneleri, 2. Afşar Köyü İmamı Ömer Taşdemir'in kayınvalidesi; Hacı Hatice GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Geçitler Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Geçitler Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Konuşma Sonu

  Bir mesaj yaz...

  •  

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak