BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 15 Ağustos Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 15 Ağustos Perşembe)
  15 Ağustos 2019

       1- Sultan Köyü halkından, Halit ve Merhume Sabriye KARAKAŞ’ın oğlu, Ayşe KARAKAŞ’ın eşi, Ozan ve Serdar KARAKAŞ’ın babaları, Kemal, Nuray ve Gülay’ın kardeşleri; Mehmet Ali KARAKAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sultanköyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Paşaköy Mahallesi halkından, Mükerrem UÇAR’ın eşi, Mehmet Ali UÇAR, Meliha ÖZÇELİK, Hatice FİDAN’ın babaları, Mahmut ÖZÇELİK, Ali FİDAN ve Sabahat UÇAR’ın kayınpederi; Durmuş UÇAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Paşaköyü Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Karacasu halkından Murat, Nihat ve Abdullah BAHTİYAR’ın babaları, Nurşen CEYLAN’ın abisi, Emine BAHTİYAR’ın eşi; Nizamettin BAHTİYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi halkından, Gerede esnafından Merhum iplikçi Şinasi Ermiş'in eşi, iplikçi Zeki Ermiş'in annesi; Hacı Emine ERMİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün saat 12:00'da Seviller Mahallesi Çonkarlar Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Gerede İlçemiz Orta Mahalle'den Ahmet, Salih ve Emrah Uzuner'in babaları, tırcı Kemal Çelik ve Kenan Çelik'in enişteleri; Şekerci Faik UZUNER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün saat 16:00'da Orta Mahalle Kalaycı Babalık Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Gerede İlçemiz Yelkenler Köyü halkından Tınmazlardan merhum Hacı Şevki Tınmaz'ın eşi, Zihni Tınmaz'ın annesi, M.H. Çevikoğlu ilkokulu öğretmenlerinden Şevki Tınmaz'ın babaannesi; Hafize TINMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Yelkenler Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yelkenler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         7- Seben ilçesi Güneyce Köyü halkından, Fatma AYDIN’ın eşi, Yılmaz, Hanife, İmran ve Nurdoğan’ın babaları; Fettah AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Güneyce Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        8- Sağlık Mahallesi halkından, Türkan ve Merhum Sabahattin OT’un oğulları, Ercüment Yücesoy, Bülent OT, Esin BALCIOĞLU, Levent OT’un abileri; Erdinç FIRTINA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        9- Düzce Hacıatıf köyü halkından Merhum emekli başçavuş Nurettin ÖZCAN’ın oğlu, Ayşe ÖZCAN’ın eşi, Gupse ÖZCAN’ın babası, Levent ÖZCAN’ın abisi, Selçuk BASAL’ın eniştesi; Kürşat ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce Cedidiye Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Düzce Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

  •  
  • çelik ticaret15 Ağustos 2019 . 16:20

   Erdinç abi nur içinde yat.mekanın cennet olsun.
  • Ahmet yaman15 Ağustos 2019 . 10:45

   Mekanları cennet olsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak