Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 15 Ağustos Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 15 Ağustos Perşembe)
  15 Ağustos 2019

       1- Sultan Köyü halkından, Halit ve Merhume Sabriye KARAKAŞ’ın oğlu, Ayşe KARAKAŞ’ın eşi, Ozan ve Serdar KARAKAŞ’ın babaları, Kemal, Nuray ve Gülay’ın kardeşleri; Mehmet Ali KARAKAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sultanköyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Paşaköy Mahallesi halkından, Mükerrem UÇAR’ın eşi, Mehmet Ali UÇAR, Meliha ÖZÇELİK, Hatice FİDAN’ın babaları, Mahmut ÖZÇELİK, Ali FİDAN ve Sabahat UÇAR’ın kayınpederi; Durmuş UÇAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Paşaköyü Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Karacasu halkından Murat, Nihat ve Abdullah BAHTİYAR’ın babaları, Nurşen CEYLAN’ın abisi, Emine BAHTİYAR’ın eşi; Nizamettin BAHTİYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi halkından, Gerede esnafından Merhum iplikçi Şinasi Ermiş'in eşi, iplikçi Zeki Ermiş'in annesi; Hacı Emine ERMİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün saat 12:00'da Seviller Mahallesi Çonkarlar Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Gerede İlçemiz Orta Mahalle'den Ahmet, Salih ve Emrah Uzuner'in babaları, tırcı Kemal Çelik ve Kenan Çelik'in enişteleri; Şekerci Faik UZUNER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün saat 16:00'da Orta Mahalle Kalaycı Babalık Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Gerede İlçemiz Yelkenler Köyü halkından Tınmazlardan merhum Hacı Şevki Tınmaz'ın eşi, Zihni Tınmaz'ın annesi, M.H. Çevikoğlu ilkokulu öğretmenlerinden Şevki Tınmaz'ın babaannesi; Hafize TINMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Yelkenler Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yelkenler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         7- Seben ilçesi Güneyce Köyü halkından, Fatma AYDIN’ın eşi, Yılmaz, Hanife, İmran ve Nurdoğan’ın babaları; Fettah AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Güneyce Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        8- Sağlık Mahallesi halkından, Türkan ve Merhum Sabahattin OT’un oğulları, Ercüment Yücesoy, Bülent OT, Esin BALCIOĞLU, Levent OT’un abileri; Erdinç FIRTINA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        9- Düzce Hacıatıf köyü halkından Merhum emekli başçavuş Nurettin ÖZCAN’ın oğlu, Ayşe ÖZCAN’ın eşi, Gupse ÖZCAN’ın babası, Levent ÖZCAN’ın abisi, Selçuk BASAL’ın eniştesi; Kürşat ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce Cedidiye Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Düzce Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

  •  
  • çelik ticaret15 Ağustos 2019 . 16:20

   Erdinç abi nur içinde yat.mekanın cennet olsun.
  • Ahmet yaman15 Ağustos 2019 . 10:45

   Mekanları cennet olsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri