Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 8 Ağustos Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 8 Ağustos Perşembe)
    8 Ağustos 2019

          1- Bolu Sanayi Çarşısı esnaflarından, Çeşmi Cihan Lokantası sahibi Sinan MUTLU’nun babası; Faik MUTLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Sazakiçi Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

            Saat 11:00 de Sağlık Mahallesi Karadere caddesi Sosyal Bilimler Lisesi önünden araç kaldırılacaktır.

          2-  Gerede İlçemiz Havullu Köyü halkından Merhum Hasan Yüksel'in oğlu, sanayi esnaflarından boyacı Sabahattin Yüksel, öğretmen Hasan Yüksel ve Şehriye Yüksel'in babaları, İbrahim Toygar ve Ahmet Fidan'ın kayınpederleri, Zeliha Yüksel'in eşi; Selahattin YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

            Cenazesi Yeni Mahalle Alemdağ Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Havullu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

          3- Gerede İlçemiz Örencik Köyü Baltacılar Mahallesi halkından Merhum Satılmış Aydoğan'ın eşi, Kurban Aydoğan ve Ümmü Gökmen'in anneleri; Saime AYDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

            Cenazesi bugün Örencik Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Örencik Köyü Baltacılar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir. 

          4- Mudurnu İlçemiz Karacakaya Mahallesi halkından, Hasan Kahyalar Çiftliği'nden Nezaket ve Muhsin ÇELEN’in kızları, Ayşen ACAR, Sema TEKİN, İsmail ÇELEN’in kardeşleri; Semra ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Hasan Kahyalar Çiftliği'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Hasan Kahyalar Mezarlığı'na defnedilecektir.

          5- Kıbrısçık İlçesi Nadas Köyü halkından Fadime YALÇINKAYA, Merhume Şayeste MEHDER, Huriye ERK, Dursun HATİPOĞLU, Havva HATİPOĞLU’nun anneleri, Maarrif Müfettişi Durmuş DEMİRKAYA, İnşaat Mühendisi Osman DEMİRKAYA’nın manevi anneleri; Döndü DEMİRKAYA HATİPOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kıbrısçık İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Nadas Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

    Yorum yazın

    İsim (Gerekli)
    Yorumunuz (Gerekli)

    Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak