Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 18 Temmuz Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 18 Temmuz Perşembe)
  18 Temmuz 2019

        1- Ağaççılar Köyü Halkından Rahime TOKER’in eşi, Fuat TOKER, Ayşe GÜMRAH, Yasemin ERÇELİK’in babaları; Mehmet TOKER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Ağaççılar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kırha Köyü Halkından Merhum Yusuf YÜCEL’in eşi, Şemsettin, Necmettin YÜCEL ve Rabia YÜCEER’in anneleri, Fikret, Kadriye, Selami, İlhami, Hülya ve Gönül’ün babaanneleri, Numan, Hilmi, Selma ve Emine YÜCEER’in anneanneleri; Hatice YÜCEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi Bugün Kırha Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 11:00 de Uğur Mumcu parkı önünden. saat 11:30 da 500 Evler’den araç kaldırılacaktır.

       3- Karacasu Beldesi HalkındanSanayi esnaflarından Demirci Şeref ACAR’ın eşi, Özgül, Cihan ACAR ve Nurgül KARAKAYA’nın anneleri, Salih, Ahmet ve Mehmet Çelik’in ablaları; Leyla ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi Bugün Karacasu Santral Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Avukat Merhum İrfan ULUSAN ve Merhume Hatice ULUSAN’ın kızı, Devlet Su İşlerinden emekli Ümit ULUSAN’ın ablası, İrfan, Okan, Tansu, Serkan, Engin, Ender ULUSAN’ın halaları, Ferda, Sevda, Yekta, Yelda, Fatma ve Meral ARAL’ın teyzeleri; İlkutlu ULUSAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Mengen halkından Özkimsman Kimya'nın sahibi Kemal Özdoğan'ın Annesi; Ayşe ÖZDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Mengen İlyaslar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir. 

        6- Karamanlı Mahallesi Halkından Reyhan GÜNAY’ın eşi, Banu, Barış, Koray GÜNAY’ın babaları, Gülce Çağan, Yağmur, Rüzgar Kaan’ın dedeleri; Oğuz GÜNAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi Bugün Yeşil Camide kılınacak,öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        7- Mengen İlçemiz Konak Köyü halkından Merhum Mehmet BİNGÖL’ün oğlu, Pfof. lakabı ile tanınan Nusret BİNGÖL, Nermin ve Işıltan Hanım'ın kardeşi; Yusuf BİNGÖL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Türkbeyli Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından Konak Köyü'nde aile mezarlığına defnedilektir.

        8- Sarıcalar Mahallesi Halkından Merhum Mehmet SAKLIARAR’ın eşi, Fatime, Memiş, Selahattin, Hayrettin, Suat ve Meryem’in anneleri; Hatice SAKLIARAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Pembe Ulaş Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon