Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Şehir içinde korkutan kaza

Şehir içinde korkutan kaza
  8 Temmuz 2019

  Şehir içinde korkutan kaza Bolu Merkez’de Mudurnu Bolu Yolu ...

       Şehir içinde korkutan kaza

        Bolu Merkez’de Mudurnu Bolu Yolu olarak bilinen Tepecik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çayırköyü Kavşağı’nda feci bir kaza daha meydana geldi.

         Emniyet kemerleri hayat kurtardı 

         Kavşakta; Mercan Sokaktan gelmekte olan 54 KG 355 plakalı otomobilin sürücüsü Eren Varan (18), Bolu Merkez’den Mudurnu yönüne gitmekte olan 14 NC 510 plakalı hafif ticari araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle ters yönde dönen hafif ticari araç, Mudurnu yönünden Bolu Merkez’e gelmekte olan 06 NDT 11 plakalı kimyasal madde yüklü TIR’ın önünde durabildi. 18 yaşındaki sürücünün kullandığı otomobil ise hafif ticari araca çarptıktan sonra karşı refüje geçerek TIR’ın altına girdi. 3 sürücünün ölümden döndüğü kazada, 3 sürücüde de takılı olan emniyet kemerleri hayat kurtardı. Araçların ağır maddi hasar aldığı kazada sürücüler kazayı yara almadan atlattı.

        Mahalle sakinleri bu kavşakta önlemlerin artırılmasını istiyor 

        Kaza yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edilirken mahalle sakinleri ise Karayolları’nın kavşakta önlem almamasından şikayet etti. Sık sık kavşakta kaza olduğunu belirten mahalle sakinleri Karayolları’nın ışıklı uygulama yapması için mutlaka ölümlü bir kaza mı olması gerektiğini sordu.

       

  • M.Celık9 Temmuz 2019 . 20:48

   Tırın Şehir içerisinde ne işi var Tırların Şehir Merkezine girmeleri Yasak Bu tır firması ve sürücüsüne gerekli cezalar kesilmelidir
  • Emekli esnaf 8 Temmuz 2019 . 14:25

   ÇOK TEHLİKELİ BİR KAVŞAK AÇİLEN DÖNER KAVŞAK YAPILMASI GEREKLİ

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri