Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Define avcıları suçüstü yakalandı

Define avcıları suçüstü yakalandı
  6 Temmuz 2019

  Define avcıları suçüstü yakalandı Bolu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince ...

        Define avcıları suçüstü yakalandı     

        Bolu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan devriye neticesinde, Kıbrıscık İlçesi sınırları içinde kazı yapmak isteyen 4 şüpheli şahıs yakalandı.

        Olay yerinde yüzeysel arama cihazı, dedektörler, kazma ve küreklerle kazı malzemeleri de yakalandı. Olayla ilgili İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Bolu İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca icra edilen önleyici hizmet devriyesi neticesinde; 02 Temmuz 2019 günü, Kıbrısçık ilçesi sınırları içerisinde kazı yapmak üzere gelen dört şüpheli şahıs kazı malzemeleri (1 adet yüzeysel arama cihazı, 2 dedektör, 2 adet kazma, 2 adet kürek, 2 adet balta ve 1 adet demir çubuk) ile birlikte yakalanmış olup şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmıştır.

          Bolu İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan operasyonlar, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir.”

  • Soygun 10 Temmuz 2019 . 22:54

   eeeee üniversiteyi açık açık soyanlara ne yaptınız. ne oldu.. kamu vicdanı sustu mu.. onlar nerde onlarda açıktan soyuyorlardı. Ceplerine gammazlıyorlardı. Ucuz insanlar taşralılar sonradan görmeler varoşlular
  • memett8 Temmuz 2019 . 11:45

   yakalamışlarda iyi bi halt yapmışlar sanki Rahat bırakın milleti kardeşim bulunan herşey Türk ekonomisine katkı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri