Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Bolu GETAT şifa dağıtıyor

Bolu GETAT şifa dağıtıyor
  17 Haziran 2019

  “Uzun yıllardır tüm dünyada geniş kitleler tarafından talep gören ve yüzyıllardır uygulanan, her geçen gün bilimsel yayınlarla güvenliği, geçerliliği ve endikasyonları ortaya konan tedaviler artık ülkemizde de Sağlık Bakanlığı tarafından mevzuat altyapısı düzenlenerek uygulanmaya başladı”

         Bolu GETAT şifa dağıtıyor

         Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

         Konu ile ilgili olarak açıklama yapan GETAT Merkezi hekimlerinden Dr. Nurhan Parlak; “Uzun yıllardır tüm dünyada geniş kitleler tarafından talep gören ve yüzyıllardır uygulanan, her geçen gün bilimsel yayınlarla güvenliği, geçerliliği ve endikasyonları ortaya konan tedaviler artık ülkemizde de Sağlık Bakanlığı tarafından mevzuat altyapısı düzenlenerek uygulanmaya başladı” dedi.

        “Hastanemizde akupunktur, kupa-hacamat, sülük, ozon, mezoterapi, hipnoz tedavi alanlarında hizmet verilmektedir. Oldukça hijyenik ve alanında uzmanlar tarafından uygulanan yöntemlerle pek çok hastamıza şifa olduk ve olmaya devam edeceğiz” diyen Parlak; “6 aydır hizmet veren Merkezimize başvuran yaklaşık 2500 hastamızın şikayetlerinin azalması yada ortadan kalkmasıyla mutlu olduklarını görmek bizleri daha da mutlu ediyor. Merkezimizde obeziteden kronik ağrı şikayetlerine kadar pek çok alanı kapsayan hizmetler veriliyor. Hastalarımızı devlet eli ile hizmet veren  ve sağlığınızı ön planda tutan merkezimizde tedavi için bekliyoruz” dedi.

          Kadınların erkek hastalara nazaran daha çok başvuruda bulunduğunu ve yaklaşık 2500 başvurana hizmet verdiklerini belirten Parlak; “Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Getat Merkezimize kadın erkek demeden her yaş grubundan hastamızı bekliyoruz” dedi.

   

  • ilknur gülen19 Haziran 2019 . 14:21

   Nurhan hocama çok teşekkür ederim. geçmeyen baş ağrısından eser yok. Başarılarının devamını dilerim.
  • M.Celık18 Haziran 2019 . 01:36

   Nurhan Hocam ve Çok değerli eşi Prof Dr. Ali Haydar Parlak bu şehir için yıllarca sağlık alanında emek veren bu güzel insanların emekleri asla unutulmamalı ve saygı görmelidir.
  • Emekli esnaf 18 Haziran 2019 . 00:39

   hacamat gibi uygulamaların hastane ortamında bilimsel olarak yapılması çok iyi olmuş tebrikler

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak