Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 31 Mayıs Cuma)

Vefat edenler (Bugün 31 Mayıs Cuma)
  31 Mayıs 2019

        1- Düzce İli halkından, Ahmet ARDIYOK’un eşi, Tayfun ARDIYOK, Avukat Şahin ARDIYOK ve Belediye eski Başkan yardımcısı Emine DAVARCIOĞLU’nun anneleri, Fatma, Esra ve Pelin DAVARCIOĞLU’nun Anneanneleri; Ayşe ARDIYOK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce ili Dereli Tütüncü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Hendek aile mezarlığına defnedilecektir.

        2- Mengen İlçemiz Akören Köyü Kahyaoğlu Mahallesi halkından Merhum Ekrem ve Günnur YÜCE’nin oğlu, Orhan, Uğur, Gönül ve İnci'nin Ağabeyi; Hasan YÜCE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Türkbeyli Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazının ardından Türkbeyli Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Seben Alpagut Köyü halkından Merhum Mehmet SEVGİ’nin eşi, Merhum Mahmut SEVGİ, Bahriye FURMAZ, Fahriye ÇİFTÇİ ve Abdurrahim SEVGİ’nin anneleri; Hacer SEVGİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Seben Alpagut Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4-Beşkavaklar Mahallesi sakinlerinden Nurten Ulus’un Eşi, Semih Ulus ve Sevda Gücüm’ün Babaları, Ulus İnşaat’ın Sahibi; Süleyman ULUS Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
         Cenazesi Yarın (1 Haziran Cumartesi günü ) Beşkavaklar Mahallesi Necdet Gören Caddesi Kurtuluş Sitesi’ndeki evinden alınarak Beşkavaklar Yeni Camii’de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak