Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 28 Mayıs Salı)

Vefat edenler (Bugün 28 Mayıs Salı)
  28 Mayıs 2019

          1- Karacasu Mahallesi halkından Fatma KESKİN’in eşi, Murat, Umut, Gönül ve Özkan KESKİN’in babaları, Ali, Bayraktar, Mehmet, Bilhan KESKİN, Perihan YILMAZ ve Gülhanım KESKİN’in kardeşleri; Mücahit KESKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Mesciler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Beldesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Mudurnu İlçesi Göncek Köyü halkından Eski Muhtar Mehmet KAYA’nın annesi; 

  Hatice KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Göncek Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Seben İlçesi Örenli Köyü halkından Havva KARADAŞ’ın eşi, Salih KARADAŞ, Mahire SEYİS ve Muradiye MAZLIM’ın babaları; Kamil KARADAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Berk Köyü Bahçeli Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mesciler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4-Çıkınlar Mahallesi halkından Merhum Mehmet AKGÜN’ün eşi, İrfan AKGÜN, Hatice AKSAL, İlknur GÜNEY ve Şennur PEHLİVAN’ın anneleri, İsmail TÜRK’ün kardeşi; Raziye AKGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Yuva Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir,

          5- Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü halkından Merhum Kamil BAYRAKTAR’ın eşi, Ali, Ahmet ve Mehmet BAYRAKTAR’ın anneleri, Şemsettin ve Fahrettin ARSLAN’ın ablaları; EMİNE BAYRAKTAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        6- Kasaplar Mahallesi halkından Emine PARLAK’ın eşi, Mehmet PARLAK ve Canan AKKAYA’nın babaları; Ahmet PARLAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.     

           Cenazesi bugün Kasaplar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         7- Seben İlçesi halkından Hayriye EMİRALMAZ’ın eşi, Selahattin EMİRALMAZ ve Merhume Necmiye ÖZTÜRK’ün babaları, Durmuş EMİRALMAZ’ın abisi, Makbule ARABACIOĞLU ve Hacer EMİRALMAZ’ın kardeşi, Onur EMİRALMAZ, Okan EMİRALMAZ, Serdar ÖZTÜRK ve Hülya ER’in dedeleri; Nafiz EMİRALMA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Seben ilçesi Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedilecektir.

         8- Mengen İlçemiz Başyellice Köyü halkından İsmail KOCABIYIK’ın eşi, Zeki ÇEVİK ve İsmail ALAÇAYIR’ın kayınvalidesi; Yasemin KOCABIYIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Başyellice Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  • ibrahim aslan28 Mayıs 2019 . 08:43

   cennet mekanın olsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak