Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 17 Mayıs Cuma)

Vefat edenler (Bugün 17 Mayıs Cuma)
  17 Mayıs 2019

         1- Karacaağaç Mahallesi sakinlerinden Merhum Sabri DEMİREL’in eşi, Orhan DEMİREL, Merhum Fahrettin DEMİREL ve Hamiyet ÇAVUŞOĞLU’nun anneleri, Hüseyin ÇAVUŞOĞLU’nun kayınvalidesi; Mukaddes DEMİREL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Karacaağaç Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Karacaağaç Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Mudurnu İlçesi Sırçalı köyü halkından Murat, İsmail TUTAR ve Zekiye GÜREL’in Anneleri; Hatice TUTAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Sırçalı Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mudurnu ilçesi Dereçetinören Köyü halkından Hikmet KOCAKAYMAK’ın eşi, Cengiz, Merhum İsmail KOCAKAYMAK ve Sevinç GÜNGÖR’ün babaları, Nezaket TAN, Nebahat BÜYÜKER ve Tahsin KOCAKAYMAK’ın abileri; İlyas KOCAKAYMAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Büyük Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        4- Mudurnu İlçesi Yeniceşihlar Köyü halkından, Fatma GEDİKOĞLU’nun eşi, İbrahim ve İsmail GEDİKOĞLU’nun babaları; Selahattin GEDİKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Yeniceşihlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak