Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 16 Mayıs Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 16 Mayıs Perşembe)
  16 Mayıs 2019

        1- Mudurnu İlçesi Yaylabeli Köyü halkından Merhum Mehmet YILMAZ ve Saadet ERGİN’in oğlu, Alaaddin ve Aydın YILMAZ’ın abileri, Nilgün YILMAZ’ın eşi, Arzu Tümay ve İremnur YILMAZ’ın babaları; Sabahattin YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sümer Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Aşağısoku Mahallesi halkından Merhum Ahmet GÜRCAN’ın eşi, Bülent GÜRCAN ve Nurten SOYLU’nun anneleri, Şükrü ÖZDEMİR’in ablası, Nurcan GÜRCAN ve Sadullah SOYLU’nun kayınvalideleri, Nihal, Meral ve Zeynep SOYLU’nun anneanneleri, Caner GÜRCAN’ın babaannesi; Adeviye GÜRCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Yıldırım Bayezid Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

          3- Sağlık Mahallesi halkından Selçuk KAHVECİ’nin eşi, Banu Nalan, Burcu Nazan ve Levent KAHVECİ’nin annesi, 100. Yıl İlköğretim Okulu Öğretmeni Atilla KAHVECİ’nin yengesi, Neşe KIRAN’ın yengesi, Emine KAHVECİ’nin gelini; Semra KAHVECİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Mahmut Ericek Camii'nde kılınacak olan ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak