Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 10 Mayıs Cuma)

Vefat edenler (Bugün 10 Mayıs Cuma)
  10 Mayıs 2019

        1- Kıbrısçık İlçesi Alan Borucak Köyü halkından Merhum Feyzullah AYTAR’ın eşi, İdris, Mehmet ve Fatma AYTAR’ın anneleri; Safiye AYTAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Çakmaklar Mahallesi halkında Merhum Huri UYMAN’ın eşi, Ali Murat, Mustafa UYMAN, Huri ÇAMLI ve Emine PARLAK’ın babaları, Fatma ve Aysel UYMAN’ın kayınpederi, Dilek AKÇAM, Ergün, Ahmet, Ercan, Fatih ve Elif UYMAN’ın dedeleri; İsmail UYMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Çakmaklar Mahallesi Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Çakmaklar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

           3- Rüzgarlar Köyü Şeremetler Mahallesi halkından Servet UZMAN’ın eşi, Mevlüt UZMAN’ın annesi, İsmail ÖZDEMİR ve Mevlüt GÜLER’in ablaları; Huriye UZMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Rüzgar Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Yeniçağa İlçesi halkından Şermin ÇELİK’in eşi, Ayhan ÇELİK’in babası, Ahmet KIZILTAN, Mehmet KIZILTAN ve Sedat YEŞİLYAPRAK’ın dedeleri; Yaşar ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Yeniçağa Emine Hatun camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Yeniçağa Şair Dertli anıt mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon