Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 7 Mayıs Salı)

Vefat edenler (Bugün 7 Mayıs Salı)
  7 Mayıs 2019

         1- Demirciler Köyü halkından Merhum İsmail TINAZ’ın eşi, Sali TINAZ, Rahmi TINAZ ve Hayrettin TINAZ’ın anneleri; Fatma TINAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Demirciler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Tekke Bozarmut Köyü halkından Zehra ÇELİKPENÇE’nin eşi, Fikriye ÇELİKPENÇE, Fadıl ÇELİKPENÇE ve Fikret ÇELİKPENÇE’nin babaları; Durmuş ÇELİKPENÇE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Çamyayla Köyü halkından Duriye HIZAR’ın eşi, Nuray HIZAR ve Nuri HIZAR’ın babaları; Nuri HIZAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Çamyayla Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Kalıcı Konutlar Mahallesi halkından Nazile KURNAZ’ın eşi, Tuğba ve Berkay KURNAZ’ın babaları, Ramazan, Niyazi, Oğuz, Sevgi, Çiğdem ve Berrin’in abileri; Alaaddin KURNAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Bolu Çele Gölcük Köyü halkından Merhum İdris BİLCAN’ın oğlu, Huriye BİLCAN’ın eşi, Mehmet, Ahmet, Şerife ve Nazmiye BİLCAN’ın babaları; İsmail BİLCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Çele Gölcük Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon