Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 3 Nisan Cuma)

Vefat edenler (Bugün 3 Nisan Cuma)
  3 Mayıs 2019

        1- Aktaş Mahallesi halkından Merhume Şeref KARAKAŞ’ın eşi, İsmail KARAKAŞ’ın babası, Merhum Aziz BASMACI, Hasan ve İsmail KARAKAŞ’ın kardeşi, Murat ve Serhat KARAKAŞ’ın dedeleri; İbrahim KARAKAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aktaş Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

          2- Sağlık Mahallesi halkından Seher ÖZCAN’ın eşi; Ercan, Sevgi, Erhan ve Sevil ÖZCAN’ın babaları; Necati ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Soku Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Salıbeyler Mahallesi halkından İlyas ve Lütfiye YÜCETÜRK’ün oğlu, Mustafa Berkalp ve Kürşat YÜCETÜRK’ün kardeşi, Gökalp YÜVETÜRK’ün babası; Şenalp YÜCETÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Salıbeyler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Salıbeyler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Mengen İlçemiz Akçakoca Köyü halkından Muammer ve Döndü GÜNGÖR’ün oğlu, Yıldız AKÇA’nın kardeşi; Engin GÜNGÖR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Akçakoca Köyü Aliçelebiler Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

        5- Merhum Mehmet Sarınalbant ve Fazilet Sarınalbant’ın damadı, Merhum Emin Sarınalbant, Enis Sarınalbant ve Nur Arslan’ın enişteleri, Kenan Arslan’ın Bacanağı, Beril Güngördü Cömert’in Babası, Ömer Cömert’in Kayınperderi, Ayşe Sarınalbant Güngördü’nün Eşi, Gazi ve Karabük Üniversitesi Öğretim Görevlisi; Ersin GÜNGÖRDÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi yarın (4 Mayıs Cumartesi) Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yozgat Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon