Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 19 Nisan Cuma)

Vefat edenler (Bugün 19 Nisan Cuma)
  19 Nisan 2019

        1- Salıbeyler Mahallesi halkından Aytekin SARI ve Nilüfer Sevim SARI’nın babaları; Hasan SARI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Salıbeyler Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Salıbeyler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Emekli öğretmen Aynur KAPOĞLU’nun eşi Ahmet ve Mehmet KAPOĞLU’nun babaları; Orhan KAPOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Düzce Cedidiye Mahallesi Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Düzce Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Seben ilçesi Çarşı Mahallesi halkından Merhume Fatma ARIKOĞLU’nun eşi Erdem, Volkan ARIKOĞLU ve Nurdan BAYHAN’nın babaları Hakan BAYHAN’nın kayınpederi; Metin ARIKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Mudurnu İlçesi Pelitözü Köyü halkından, Seher SARIBAYIR’ın eşi, Hatice BOZKURT, Sibel KOCADAŞ, Fatma SARIBAYIR ÇELİK, Serkan ve Selcan SARIBAYIR’ın babaları; Mustafa SARIBAYIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Pelitözü köyü köy camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Pelitözü köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Ovadüzü Mahallesi sakinlerinden Raise YAMAN’ın eşi İbrahim, Ziya YAMAN ve Rahime KAYA’nın babaları; Hasan YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Ovadüzü Mahalle Camii'nde kılınacak cuma ve öğle namazı sonrası Ovadüzü mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon