Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 16 Nisan Salı)

Vefat edenler (Bugün 16 Nisan Salı)
  16 Nisan 2019

        1-Seben ilçesi Gökhaliler köyü halkından Merhum Ali ATA ve Ayşe ATA’nın oğlu, İlsen ATA’nın eşi, Ahmet ATA’nın babası, Deniz ATA’nın kayınpederi; Fahrettin ATA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Tepecik Mahallesi sakinlerinden Canfer ÖZDEMİR’in kardeşi, Mehmet ARABACI’nın annesi, Durmuş BAYRAK ve  Pelitözü Köyü Muhtarı İbrahim BAYHAN’ın kayınvalidesi; Hatice Özdemir ARABACI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Pelitözü Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Emekli ilköğretim müfettişi Fikret ÖZUĞUR’un eşi, Zafer ÖZUĞUR, Güler KÖROĞLU ve Göksel DİZMAN’ın anneleri; Kemal KÖROĞLU, Hakan DİZMAN ve Müfide ÖZUĞUR’un kayınvalideleri; Hamiyet ÖZUĞUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazsei bugün siteler caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Seyit köyü mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        4- Karamanlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Mahmut YILMAZER, Merhum Ali YILMAZER ve Sabahat DEMİRCAN’ın ağabeyleri, Hacer YILMAZER’in eşi, Aytaç ve Aytunç YILMAZER’in babaları, Selma YILMAZER’in kayınpederi, Çağrı ve Fırat YILMAZER’in dedeleri; Hakkı YILMAZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         5- Susuzkınık Köyü halkından Şeref GÜVEN’İN eşi, Hasan, Adem ve Sefa GÜVEN’in babaları; Nuri Ahmet GÜVEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Susuzkınık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         6- Merhume Emine Ezincanlıoğlu ve Merhum Ahmet Erzincanlıoğlu’nun kızları,
  Merhum Mehmet Erzincanlı ve Hatice Erzincanlıoğlu’nun ablaları,
  Hayrunnisa Erzincanlı’nın görümcesi, Esra Erzincanlı ve Esin Erzincanlı’nın halası, Sevil Atauz’un teyzesi; Ayşe ERZİNCANLIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
         Cenazesi bugün Bolu Siteler Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çamyayla Mezarlığı’nda topraga verilecektir.

        7- Mengen İlçemiz Tabaklar -Yazıyaka Mahallesi halkından Talat EZER’in eşi,  Elvide, Mualla, Sema, Meral'in annesi; Ferihan EZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Tabaklar-Yazıyaka Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile emzarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak