Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 2 Nisan Salı)

Vefat edenler (Bugün 2 Nisan Salı)
  2 Nisan 2019

       1-Kıbrıscık ilçesi Alanhimmetler köyü halkından Merhum Satılmış ve Fatma GÜLER’in oğlu, Merhum Hakkı, Meste ve Abdurrahman GÜLER’in kardeşi, Fatma GÜLER’in eşi, Veysel ve İbrahim GÜLER’in babası, Özlem, Merve, Melike, Melisa, Melek ve MUSTAFA’nın dedeleri; Mustafa GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kıbrıscık ilçesi Alanhimmetler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Hayrullah TAŞ’ın eşi, İl Özel İdaresi emekli personeli Metin TAŞ ve Gülhane Askeri Hastanesi Eczacı Albay Çetin TAŞ’ın annesi, Seyhan, Sema, Beyza ve Talha’nın babaanneleri; Emine TAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Taşçılar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Sarıcalar Mahallesi halkından Yukarı Çarşı esnaflarından Zeyneti ÖREN’in eşi, Feyzullah ve Fahri ÖREN’in babaları, Aynur ve Rafiye ÖREN’in kayınpederi, Fatih, Aysun, Zeynep ve Tuğba ÖREN’in dedeleri; Ali ÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sarıcalar mahallesi caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         4-Sağlık İl Müdürlüğü personeli Alaattin TİTİZ, Belediye Personeli Sadettin TİTİZ, Arçelik çalışanı Farhat TİTİZ, Hatice YILMAZ ve Fikriye EŞİ’nin babaları, Gülaydın TİTİZ’in eşi, Yeşilçele köyü kooparatifi eski başkanlarından; İsmail TİTİZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Çobankaya köyü Kayserler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  • fahrettin tasci newyorkta5 Nisan 2019 . 14:48

   imam gil ailesi metin cetin basiniz sag olsun emine ablaya allahtan rahmet mekani cennet olsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak