Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 28 Mart Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 28 Mart Perşembe)
  28 Mart 2019

         1- Örencik Köyü halkından Köroğlu Mahallesi sakinlerinden, Köy Hizmetleri'nden emekli eski şoför hacı Fatih DÜĞEN’in eşi, Hakkı ve Cevat DÜĞEN’in anneleri, Yasin, Kenan, Zeynep, Vildan, Nuran ve Selim’in babaanneleri; Müşerref DÜĞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Balcı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası cami yanındaki mezarlığa defnedilecektir.

       2- Sağlık Mahallesi halkından, postaneden emekli Merhum Adem ERMİŞ’in eşi, Mustafa ERMİŞ, Merhum Ender ERMİŞ ve Nezahat GÖREN’in anneleri; Melahat ERMİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Hacı Mahmut Ericek Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Yaka Musluklar Köyü halkından, Merhum Nazile ŞAHİN’in eşi, Tenzile, Remziye ve Hatice’nin babaları, Süleyman İLTER, Kemal AKSOY ve Hasan CAN’ın kayınpederi; Sabri ŞAHİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Musluklar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Kıbrıscık İlçesi Taşlık Köyü halkından, Mustafa, Fazlı, Erol, Bilal Ömer ve Fehminaz AYTAR’ın babaları; İsmail AYTAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Taşlık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak