Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 19 Mart Salı)

Vefat edenler (Bugün 19 Mart Salı)
  19 Mart 2019

         1- Okçular Köyü İslamlar Mahallesi halkından, Naciye SARIOĞLU’nun eşi, Fatma SARIER, Hacer KARATEPE, Şerafettin ve Ali Murat SARIOĞLU’nun babaları, Yukarı Çarşı eski esnaflarından; Bahattin SARIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Okçular Köyü İslamlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Ankara İli Nallıhan İlçesi Paşalar Köyü halkından, Postane çalışanı Mehmet KAYMAZ ve Hatice ÇALIŞKAN’ın babaları, Abdullah ÇALIŞKAN’ın kayınpederi, Fatma KAYMAZ’ın eşi, Merhum İbrahim KAYMAZ’ın kardeşi; Ali KAYMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Ankara ili Nallıhan İlçesi Paşalar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kıbrıscık İlçesi Köroğlu Mahallesi halkından, Zeliha OFLAZ’ın eşi, Zeliha, Nuh, Fadime, Hüseyin, Muhsin ve Özlem OFLAZ’ın babaları; İsa OFLAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Köroğlu Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kıbrısçık İlçe Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Ağaççılar Köyü halkından, Borazanlar Mahallesi sakinlerinden, Kemal YILMAZ’ın eşi, ORÜS'ten emekli marangoz Emrullah YILMAZ, Emine ATEŞ ve Nihal DİNÇEL’in anneleri, Orhan ATEŞ, Fatma YILMAZ ve Aziz DİNÇEL’in kayınvalidesi; Nezaket YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ağaççılar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak