Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 17 Mart Pazar)

Vefat edenler (Bugün 17 Mart Pazar)
  17 Mart 2019

         1- Dörtdivan ilçesi Yağbaşlar köyü Mursallar mahallesi halkından, Ulviye ÖZKAN’ın eşi, Hatice ÖZTÜRK ve Hasan ÖZKAN’ın babaları; Durmuş ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Dörtdivan Yağbaşlar köyü Mursallar mahalle caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Kıbrıscık ilçesi Deveören köyü halkından, Suzan ZEKİ’nin eşi, Aynur ÖZDEMİR VE Necmi ZEKİ’nin kardeşi, Kenan ve Fatih ZEKİ’nin babaları; Mehmet ZEKİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün İzmit ilinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        3- Paşaköyü mahallesi halkından Merhum Kemal SERT’in eşi, İsmail Kemal  ve Nebahat SERT’in annesi, Emine SERT’in kayınvalidesi, İlhan Kemal, Nurdan, Nuri SERT ve Nurhan GÜLEN’in babaanneleri; Nezaket SERT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Paşaköyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköyü mezarlığına defnedilecektir.

         4- Kıbrıscık ilçesi Alanhimmetler köyü halkından, Yahya ve Zülfü BİLGİN’in oğlu, Rukiye BİLGİN, Merhum Hümmet BİLGİN, Habibe  TOPAÇ Merhum Yücel ve Abdurrahman BİLGİN’in kardeşi, Satı BİLGİN’in eşi, Merhum Yücel, Rukiye ve Zülfiye’nin babaları; Turgay BİLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kıbrıscık Alanhimmetler köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye