Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 3 Mart Pazar)

Vefat edenler (Bugün 3 Mart Pazar)
  3 Mart 2019

        1-Yumrukaya Köyü halkından Merhum İsmail ARICAN ve Makbule ARICAN’ın oğlu, Hikmet Zafer ARICAN’ın kardeşi, İrem ve Sinem ARICAN’ın babası; Fikret ARICAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yumrukaya Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Sazakiçi Karamanlar Köyü halkından Merhum İrfan YILMAZ’ın eşi, Merhum Müşerref UÇAR, Sadet GÜLER, İmran KARAKÖSE ve İsmet ÖZTOZAN’ın anneleri, Ekrem UÇAR, Yakup GÜLER, Ekrem KARAKÖSE ve Kemal ÖZTOZAN’ın kayınvalidesi; Nazile YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenezasi bugün Sazakiçi Karamanlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Ferhat, Murat ÇAMLIBEL ve Ayşe OFLAZ’ın babaları, Ramazan OFLAZ’ın kayınpederi, Hayriye ve Rabia’nın kardeşi, Cemil ÖZKAN ve Alaattin DİNÇEL’in dayısı; Muzaffer ÇAMLIBEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kabaklılar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Seben İlçesi Bakırlı Köyü halkından Merhum Ramazan ve Düriye KURUP’un kızı, İlhan NARİN’in eşi, Erhan, Ayşenur ve Fatmanur NARİN’in anneleri; Münire NARİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben ilçesi Merkez Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Kıbrıscık İlçesi Deveören Köyü halkından Erhami KOÇ’un eşi, eski milletvekillerinden İzzet ÇETİN, İsmail ÇETİN ve Mehmetali ÇETİN’in kardeşi; Seher KOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Deveören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon