Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu ucubeler ortadan kalkacak mı?

Bu ucubeler ortadan kalkacak mı?
  2 Mart 2019

  Şanzelize olacak diye beklerken, İzzet Baysal Caddesi’nde son zamanlarda iyiden iyiye rezil görüntüler ortaya çıkmaya başladı. Alaaddin Yılmaz giderayak caddeyi baştan aşağı peşkeş çekme telaşına düştü. Bu ucube kafe inşaatı dışında her noktada pıtrak gibi naylondan seyyar dükkanlar belirmeye başladı. 

  Bu ucubeler ortadan kalkacak mı?

        Bu ucubeler ortadan kalkacak mı? 
        Bolu halkı İzzet Baysal Caddesi’nin ortasına kondurulan bu ucube kafe inşaatının kaldırılıp kaldırılmayacağını merak ediyor. Alaaddin Yılmaz tarafından caddenin tam ortasına kondurularak yapımına devam edilen ruhsatsız kafe inşaatının yeni seçilecek başkan tarafından yıkılmasını ve cadde deki kötü görüntülerin ortadan kaldırılmasını isteyen vatandaşlar; “Şanzelize olacak diye beklerken, İzzet Baysal Caddesi’nde son zamanlarda iyiden iyiye rezil görüntüler ortaya çıkmaya başladı. Hele Alaaddin Yılmaz son günlerinde giderayak caddeyi baştan aşağı peşkeş çekme telaşına düştü. Bu ucube kafe inşaatı dışında her noktada pıtrak gibi naylondan seyyar dükkanlar belirmeye başladı. 
         Seçim öncesi başkan adaylarından bu ucubeleri ortadan kaldıracaklarına dair kesin söz istiyoruz” diyerek, oylarını bu sözlere göre kullanacaklarını ifade ediyorlar.  
   

  • Barış 10 Mart 2019 . 05:02

   Adamlara o zaman dükkan açın adamlar ekmek parasını nerde kazanacaklar siz de öyle bi duruma dustugunuzu düşünün mecbur açmak zor bunda kalacaksınız o çadırı millet ac ac
  • Belediyeci 1174 Mart 2019 . 08:56

   niye kaldırsınlar ki seçilen başkan yandaşına peşkeş çeker olur biter.
  • sabahattin3 Mart 2019 . 18:42

   tabaklar caminin önüne yapılan fakat açılmayan kafe gayet güzel neden yıkılsınki
  • sabahattin3 Mart 2019 . 01:49

   ANIT PARKIN ORDAKİ KAFELERİN HİÇ BİRİNİN KİRASININ AYLARDAN BERİ ÖDENMEDİĞİ KONUŞULUYOR BU DOĞRUMU SABEB NEDİR

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak