Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bakan geliyor MUŞ !

Bakan geliyor MUŞ !
  2 Mart 2019

  Mahalle aralarında yüksek sesle müzik çalınması, broşürlerin gelişigüzel yerlere atılması ve bir bakan gelecek diye gereksiz yere yolların trafiğe kapatılması gibi rahatsız edici uygulamalara, artık halk prim vermediği gibi, üstüne üstlük nefret ediyor.

       Bakan geliyor MUŞ!
       Bugün sabah saatlerinde Bakan geliyor diye şehrimizin ana arterinden geçen yollar trafiğe kesildi. Tek yön trafiğinin aktığı ana yollar trafiğe kapatılınca, vatandaşlar işine gücüne gitmek için ara sokaklarda kendilerine gidecek yol aradı. Fotoğrafta görüldüğü gibi Borazanlar ve Bahçelievler istikametinden gelen araçlar gerisin geriye gönderildi.  
        Her kavşakta karşılarına çıkan trafik polisleri ile karşılaşan vatandaşlar ister istemez sinirlenerek; “Bakan geliyorsa gelsin. Yolları trafiğe kapatmanın ne gereği var? Bolu’nun içinden geçen bir tane yolumuz var, o da bakan gelecek diye kapatılıyor. Bu yolu trafiğe kapatanlar, arka sokaklarda da trafik ne durumda hiç görüyorlar mı? 
         Bu hareketler kimseye seçim kazandırmaz, aksine kaybettirir!
         Yerel seçim öncesinde siyasilerin halkı rahatsız edici hareketlere çok dikkat edilmesi gerektiğini belirten vatandaşlar; “Mahalle aralarında yüksek sesle müzik çalınması, broşürlerin gelişigüzel yerlere atılması ve bir bakan gelecek diye gereksiz yere yolların trafiğe kapatılması gibi rahatsız edici uygulamalara, artık halk prim vermediği gibi, üstüne üstlük nefret ediyor. Seçimlere bir aydan az bir zaman kala oy toplama uğruna bu yanlışlara düşen siyasiler, aslında oy kaybettiklerinin farkında olmalılar. Aksi halde kendileri kaybederler” diyerek siyasileri uyardılar. 
   

  • cosukk9 Mart 2019 . 11:35

   bu kadar bakanın gelmesi üstelik birde miting yapması bence o başkan adayının yetersizliğini gösterir
  • esnaf5 Mart 2019 . 10:16

   evimizin önünden araçlar kaldırıldı EYYY FATİHH METİNNNN ben hep alaaddin yılmaza ve sayın tayyip erdoğana oy vermiş bir insanım sen 16 yıldır getirmediğin bakanları üst üste yağdırdın boluya çoçuk olsa anlar bu ne korku bu ne kazanma hırsıdır seninkisi ŞIMARIKLIK siz ak partiye yakışmayan hareketler yapıyorsunuz
  • DOĞRUYA DOĞRU5 Mart 2019 . 09:04

   avrupada bırak bakanı cumhurbaşkanları başbakanlar kral kraliçeler halkın icinde tek başına geziyor yaya vede bisikletli ne bileyim araçına binse bile ışığında duruyor yayasına yolunu veriyor... devlet adamlarınıda geçtik siyasetten bir kaç ihaleden az ensesı kabaranda konvoyla korumayla geziyor... ha bu arada akpartilerde aynı chplilerde ayni Bizzat kendimde iyi mhpliyim... oda aynı yeter beeeee bıktıkkkkk bıktıkkkkkkkkkk gına geldi
  • sabahattin3 Mart 2019 . 01:52

   AYNEN KATILIYORUM BU ÜLKE ÇEKDİYİ ŞU EKONEMİK SIKINTININ BAŞ SEBEBİ İSRAF FUZÜLÜ MASRAF BAKAN GELSE NE VEKİL GELSE NE KİME OY VERECEĞİMİ ONA GÖREMİ KARAR VERİYOM HANİ OTOBÜS VE GÜRÜLTÜ YAPILMAYACAKDI POROTOSTO OLSUN DİYE OY KULANMIYACAM BU ÜLKE ADAM OLMAZ YAZIK ÇOK YAZIK
  • Zekayı Demir3 Mart 2019 . 01:21

   Biz akıllanmayız !
  • Zekarya2 Mart 2019 . 21:16

   Bakan geliyor yolu kapat Millet vekili geliyor kapat Vekile iş adamının tahsis ettiği sivil plakalı araç bile çakar lambalı özel ilgi.
  • öz bolulu2 Mart 2019 . 20:25

   seçilene kadar halkın arasında korkmazlar seçildikten sonrada koruma ordusuyla şaşalı karşılamalar yazık sonrada oy isterler israfdan bahseden yok kimi kimden korunuyor merak ediyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak