Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 21 Şubat Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 21 Şubat Perşembe)
  21 Şubat 2019


        1- Salıbeyler Mahallesi halkından Merhum Sait ve Hacer TEKİNALP’in oğlu, Şerif TEKİNALP’in eşi,Hacer, Sait, Emine ve Fatih TEKİNALP’in babaları, Yukarı Çarşı esnaflarından; Ercan TEKİNALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Salıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Tabaklar Mahallesi halkından, Telekomdan emekli Aytaç ve Nurten PEKCAN’ın oğlu, Nuray ve Nurdan’ın abileri, berber Nurettin VANLIOĞLU’nun yeğeni, Mardin eski İl Emniyet Müdürü; Lütfullah UĞUR PEKCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazasi bugün Amasya Merzifon İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası merkez mezarlığına defnedilecektir.

          3- Seben ilçesi Tepe köyü Keskinli Mahallesi halkından Merhum Zeyneti ve Arif ŞİMŞEK’in oğlu, Safinaz ŞİMŞEK’in eşi, Özlem KÖROĞLU, Abdullah ŞİMŞEK ve İbadullah ŞİMŞEK’in babaları; Mehmet ŞİMŞEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası merkez mezarlığa defnedilecektir.

        4- Mudurnu İlçesi Elmacık Dere Köyü Muhtarı Mehmet YILDIRIM’ın eşi, Müjdat, Tuncay YILDIRIM ve Sağlık İl Müdürlüğü personeli Gülay ÖZVEREN’in anneleri, Ziraat Bankası çalışanı Bilgin ÖZVEREN’in kayınvalidesi; Fatma YILDIRIM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu Taşkesti Belde Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası belde mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak