Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

“Kaptanımıza güveniyoruz”

“Kaptanımıza güveniyoruz”
  15 Şubat 2019

  Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin ile bu projelerimizi bir kat daha artıracağız.

       “Kaptanımıza güveniyoruz”

         Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin’in seçim çalışmalarına destek vermek için Bolu’ya geldi. Dönmez, Bolu’da faaliyet gösteren elektrik, gaz dağıtım ve STK temsilcileri ile de bir toplantı gerçekleştirdi.      

        Dönmez, Demokrasi Meydanı'nda AK Parti Belediye Başkan Adayı Metin tarafından getirilen metrobüsün içerisinde bilgi aldı. Bakan Dönmez, burada vatandaşlara yönelik yaptığı konuşmada, Bolu'nun marka şehir olma yolunda ilerleyen kentler arasında yer aldığını, bugüne kadar yapılan icraatlarla konulan projelerin bunu gösterdiğini, bunun yeterli olmadığını, belediye başkan adayı Fatih Metin ile bu projeleri bir kat daha artıracaklarını, kentte kaliteli bir yaşam için ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini söyledi.

       Büyüyen kentlerin sorunlarından birinin de trafik olduğunu hatırlatan Dönmez, "Bolu'da muhtemelen çok yoğunluk yaşanmıyor ama şehir büyüdükçe toplu ulaşımda bir ihtiyaç olma zarureti var. Güzel bir proje hazırlamışlar, metrobüs. İstanbul'da yıllardır kullanıyoruz. Neredeyse metro konforunda" diye konuştu.

       "Milli kalkınma yerelden başlar"

        Daha sonra Bakan Dönmez, partisinin Sümer Mahallesi'ndeki ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Dönmez, buradaki konuşmasında, ulusal kalkınmanın, milli kalkınmanın yerelden başladığını, bugüne kadar Bolu'nun kendilerini mahcup etmediğini, AK Parti'nin Bolu'da girdiği seçimlerden başarıyla çıktığını kaydetti.

         AK Parti'nin bugüne kadar söz verdiği her şeyi er ya da geç yerine getirdiğini anlatan Dönmez, "Yapamayacağı hiçbir şeyin de sözünü vermedi. Şunu da unutmamak lazım, yerel politikalarla ulusal politikaların uyumlu hareket etmesi, ülke kalkınırken, yerellerin de, belediyelerin de aynı hızda, aynı heyecanla kalkınması da son derece önemli" dedi.

         Bakan Dönmez, ülkenin 2002 yılında milli gelirinin 3 bin 200 dolar civarında olduğunu hatırlatarak, şunları kaydetti:

          "Geçtiğimiz yıl bu rakam 10 bin doların üzerindeydi ama 2013'te biz 12 bin doların üzerine çıkmıştık. Normalde üst gelir grubu 12 bin dolar ve üstünde milli gelire sahip olan ülkelerden oluşuyor. O gün birileri düğmeye bastı ve ülkenin ekonomisini yavaşlatmak için bazı olaylara girişti. 12 bin 300 doları biz 2013 yılında yakalamıştık ama hatırlayın mayıs ayında Gezi olayları, akabinde 17-25 Aralık'ta yargı darbesi, takiben 15 Temmuz hain darbe girişimi ve geçtiğimiz yıl da doğrudan ekonomimizi hedef alan bir girişimle karşı karşıya kaldık. Hamdolsun bunların hepsini atlattık. Son ekonomik darbe girişimini de atlatacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."

        "Kaptanımız fırtınalı havalarda nasıl sağ salim limanlara ulaştırdıysa, bu sefer de ulaştıracak!"

         Türkiye'yi bir gemiye benzeten Dönmez, şunları kaydetti: "Eskiden kıyıdan kıyıdan gidiyordu. Kaptan sık sık limana uğruyordu. Zaman zaman kaptanı değiştiriyorduk, mürettebat yenileniyordu ama son 15 yıldır artık açık denizlere, denizlere ve okyanuslara açılan gemimiz var, kaptanımıza güveniyoruz. Zaman zaman dalgalı havalar olabilir açık denizlerde. Bazılarının kafası dönebilir, midesi bulanabilir ama bu mürettebat da, bu kaptan da geçmişte çok daha kötü fırtınalı havalarda nasıl sağ salim limanlara ulaştırdıysa bu sefer de ulaştıracak. Buna inanıyoruz. Dikkat etmemiz gereken bir şey var, geminin altından gemiyi oymaya çalışanlar olabilir. Bunlara da fırsat vermeyeceğiz."

  • SEÇMEN26 Şubat 2019 . 22:33

   MİLLİ GELİR KİŞİ BAŞINA 12.000 DOLAR ALLAH AŞKINA NEREDE BU DOLARLAR BİRİ BİZE YERİNİ GÖSTERSİN
  • M.C18 Şubat 2019 . 14:12

   Sn Bakan Cumhur İTTİFAKI var diyorsunuz MHP Ankara İstanbul ve daha bir çok Yerde Aday göstermedi. Cumhur İttifakının bir Tarafı olarak AKP nin adayını destekleme kararı aldı Bolu da MHP nin adayı Sn İbrahim DOĞAN ÇOK DAHA Fazla sevilen Samimi Dürüst ve İbrahim Doğan Adaylığında Oluşturulacak İTTİFAK Çok daha oy alacağına göre Siz AKP liler Neden MHP nin adayı üzerinde İTTİFAK Oluşturmuyorsunuz Boluyu Kaybedeceksiniz Milletvekili olmuş Bakan Yrd. ve Yön. Kur
  • m.celık18 Şubat 2019 . 14:09

   Bolu da MY DREAM CENTER Yani Rahmetli Yılmaz BECİKOĞLUNUN inşa ettiği Mahalle ve çevresinde TÜRKSAT 100 Mbbs Hızında FİBER İnternet hizmeti verirken Bolunun en eski Mahallelerinde Sümer Mahellesi, Çıkınlar Mahallesi, Bahçeli evler Mahallesi ve benzeri mahallelerde TÜRKSAT Devlet Kurumuna ait FİBER ALT YAPISI YOK ve en az 5 Yıl daha gelmez MHP diyor ki Bolu girişinden çıkışına kadar her Galeri açacağım isteyen gelsin Fiber Kablosunu 15 günde çeksin herkes Hızlı ve
  • m.celık18 Şubat 2019 . 14:04

   Bolulular Kış mevsiminin En güzel Yaşandığı ilimizde güzel Bolumuzda Filmlerde gördüğümüz Yerlerde Yani Boluda çekilen Filmlerde gördüğü mekanlar benzeri olan Yerlere MHP Belediyesinde uzaktan bakmayacak bizzat gidecek. KARTAL KAYA ve Benzeri olan Yerlere BELEDİYEYE AİT SosYal Tesis inşa edilecek TELEFERİK Kurulacak isanlar gidip Pahallı Yerlerde değil Bolular Bolu Belediyesinin Sosyal Tesisinde Eyleneceklerdir İSTANBUL da olduğu gibi
  • m.celık18 Şubat 2019 . 14:00

   Her Mahallede Her Sokakta O Mahahlelinin ve O Sokağın Yaşayanlarından Komisyonlar Kurulacağını. İş Aş İsteyenler Bu Komisyonlarca Tespit edilecek Belediyeye ve işe alımlarda bu komisyonlarla birlikte Belediye Yetkilileri Halkın Karşısında Şeffaf ve Demokratik Bir işe alım yapacaklar dolayısı ile Sizde bunlar var mı kardeşim MHP Bunu Söylüyor ve Projeleri arasında bunu tanıttı el altından birilerini yandaşları almayacaklar Halka hizmet verecekler
  • m.celık18 Şubat 2019 . 13:53

   Boluda Metrobüs olmaz Seçmeni aldatmayın arkadaş. Bolu girişi ile Bolu çıkışı arasındaki ÇAYDURT ve Dağkent arasında D100 Kenarına Yani eski E5 Yolunun Yan Yolu Komple kazılarak GALERİ Oluşturacağız diğer Taraftaki Yan Yolun altını da Kazarak Oradan da METRO TRAMVAY Hattı Getireceğiz Bu işi MHP Yapacaktır. MHP li Başkan Adayımız Sn İBRAHİM DOĞAN VE İl İLçe Yönetimi Başaracaktır MHP de Yalan olmaz. Projeleri inceleyin görün

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak