Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

28’inci şeref yılımıza Merhaba !

28’inci şeref yılımıza Merhaba !
  10 Şubat 2019

  "Özü sözü bir olan dürüst kişiler, hataları ve başkalarının sözleriyle kaybetseler bile, zaman içinde yitirdiği değerleri yeniden kazanırlar."


        28’inci şeref yılımıza Merhaba !
        10 Şubat 1992'de doğan ve doğduğu günden bu yana sahibini ve çizgisini hiç değiştirmeden tamı tamına 27 yılı geride bırakarak, Bolu'nun en eski ve en köklü gazetesi olma unvanına erişmiş bulunuyoruz.      
         BolununSesi Gazetesi olarak, 27 yılı geride bırakırken, doğum günümüzde bu haklı gururu okurlarımızla paylaşıyoruz. 
         BolununSesi Gazetesi, okurlarının kendisine yükleyerek yakıştırdığı deyimiyle; 'Her zaman Bolu'nun gerçek sesi' oldu. Bugüne kadar 1 kuruş devlet desteği (resmi ihale ilan gelirleri) almadan tam 27 yılı geride bırakırken, hiç kimseye eğilmeden, bükülmeden, birilerinin yayın organı (borazanı) olmadan, bir sürü tazminat ve hapis cezalarına çarptırılmamıza rağmen, alnımızın akıyla koskoca 27 yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz.   

          "Doğrular; sarsılır, sendeler ama asla yıkılmaz" diyoruz.

           (Bazıları vardır ki hırsına köle olur ve çıkarları uğruna her şeyi yapabilir. Doğruluk ve dürüstlük gibi değerleri “çocuk masalı” olarak adlandırır. Kazanmak için her şeyi mübah görür. Böylesi anlarda hakkı, hakikati gözetenler işlerini doğru biçimde yapanlar geri planda kalabilir. Zor zamanlar yaşayabilir. Ancak her işini hakkı ile yapan ve etrafındakilerin hayır duasını alanlar er ya da geç hak ettiği yere gelir. Kısa bir süre kaybetmiş gibi gözükebilir ama sonunda hak ettiği yere mutlaka gelirler.)
       

  • Dadas14 Şubat 2019 . 16:04

   Kamuran bey kutluyor ve yılmadan, yıkılmadan, usanmadan, doğruları yazmaya devamini diliyorum. Saglıklı uzun ömürler diliyorum. Saygılar
  • İşçi Emeklisi12 Şubat 2019 . 00:58

   Başlangıcından bu yana sürdürülen daima doğrularıyla ve ilkeli duruşlarıyla Bolu'nun Sesi aynı çizgide onuruyla yürümektedir.Başarılarla ve nice yıllarla birlikte sürmesini dilerim
  • Öz Bolulu11 Şubat 2019 . 21:30

   KAMURAN DOĞRU YOLDA DEVAMINI VE BAŞARILARINI DİLERİM
  • metin kaloğlu11 Şubat 2019 . 14:19

   herzaman aynı çizgide kal seni seviyoruz
  • Ahmet ÖZER11 Şubat 2019 . 09:13

   Hayırlı olsun birader. "Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR"
  • Ziyaretçi 210 Şubat 2019 . 23:40

   Yolun açık olsun. Aynen devam Kamuran.
  • Bankacı10 Şubat 2019 . 20:00

   Kamuran bey kutluyor ve yılmadan, yıkılmadan, usanmadan savaşa, doğruları yazmaya devam diliyorum. Saglıklı uzun ömürler diliyorum. Saygılar
  • ZİYARETÇİ10 Şubat 2019 . 14:29

   usta gazeteci başarılarınızın devamını dilerim ...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak