BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 8 Şubat Cuma)

Vefat edenler (Bugün 8 Şubat Cuma)
  8 Şubat 2019

        1- Sarıcalar Mahallesi halkından, Merhum Rafet ARSLAN’ın eşi, Merhum Hayrettin ARSLAN, Emine YÜKSEL ve Şerafettin ARSLAN’ın anneleri, Ayten, Nurten ve Olcay ARSLAN’ın babaanneleri, Nihat YÜKSEL, Hacer ve Nihal ARSLAN’ın kayınvalidesi; Hürrem ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sarıcalar Mahallesi Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Akçaalan Köyü halkından, Merhum Rukiye ÖZSOY’un eşi, Sevim BAYKUŞ, Ayşe ÖZSOY, Hacer KONUK, Nevin ÖKTEM ve Mehmet Emin ÖZSOY’un babaları, nakliyeci; İsmail ÖZSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Akçaalan Köyü Merkez Mahalle Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Bünüş Köyü halkından, Makbule KAVASOĞLU’nun eşi, Serkan, İlknur, Bilnur ve Nihal’in babaları; Sebahattin KAVASOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Bünüş Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Yeşiltepe köyü Çaykara Mahallesi halkından, Ahmet, Mehmet, Murat KIYAK’ın babaları; Ali KIYAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kaynaşlı İlçesi Yeşiltepe Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak